Pasākumu kalendārs
<< Aprīlis 2017 >>
POTCPSSv.
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
A  A  A
Lapas karte


Vai Tev Cēsīs ir mazdārziņš?
 Skatīt atbildes
Kultūra » CĒSIS 811Cēsis 811 - "Svinam ar garšu!"
 
Cēsu lielākie gada svētki, “Cēsis 811”, šogad tiks svinēti no 21.jūlija līdz 23.jūlijam, īpaši izceļot gastronomiskus piedzīvojumus, un to devīze būs “Svinam ar garšu!”. Svētkos tiks saglabātas daudzas iedibinātās tradīcijas no pērn piedzīvotajiem pēdējās desmitgades nozīmīgākajiem svētkiem “Cēsis 810”, taču šogad jo īpaši tiks domāts par svētku garšu. Tas tiks darīts, jo Cēsis ir daļa no Eiropas gastronomijas Rīga-Gauja reģiona.

Piektdiena, 21. jūlijs. Svētku atklāšana

Rokmūzikas festivāls “Fono Cēsis” Cēsu Pils parkā

1.Starptautiskā zvanu festivāla atklāšanas koncerts Vidzemes koncertzālē “Cēsis” ar Vidzemes Kamerorķesti

Balle Rožu laukumā kopā ar Cēsu grupām

Sestdiena, 22. jūlijs. Svētku kulminācijas diena

Rokmūzikas festivāls “Fono Cēsis” Cēsu Pils parkā

Gastronomiskā mistērija "Parks uz paplātes" Maija parkā. Dažādu restorānu uzburti gardumi kaislīgu rožu paēnā, kamerorķestra skaņu garnējumā un strūklaku pavadībā.

Vēsturiskais Hanzastirgus Cēsu Pils dārzā. Kāds bija Tirgus tālajā 1375.gadā ārpus mūsdienu realitātes. Tikai roku darbs un prasmīgi amatnieki, tirgotāji un mājražotāji. Interneta vietā informācija no citu pilsētu un valstu sūtņiem un stāstniekiem. Mūzika un priekšnesumi prasmīgu ceļojošo mākslinieku un muzikantu ziņā bez ierakstiem un skaņas pastiprināšanas un aktieri. Pirksi, pārdosi vai mainīsi? Ko atdosi un ko iegūsi? Nekad nevar zināt, vai, no tirgus pārnākdams, būsi bagātāks vai nabagāks...

Modes performances Pils laukumā. Dažādu stilu modes skates, priekšnesumi, stila un aksesuāru darbnīcas un tirdziņš.

Siera un alus svētki Rožu laukumā. Atrakcijas, konkursi un degustācijassadarbībā ar Latvijas Siera klubu un A/S “Cēsu alus”. Lustes un danči ar pūtēju orķestriem un deju kolektīviem visas dienas garumā.

Terase mūzikas gardēžiem” pie Vidzemes koncertzāles “Cēsis”. Koncerti koru, kamermūzikas un vokālo ansambļu mūzikas cienītājiem un baudīt gribētājiem.

1.Starptautiskais zvanu festivāls Ķiršu ielas estrādē. Zvanu ansambļu no Teksasas, Liepājas, Ventspils, Rīgas, Jelgavas un Cēsīm meistarklases, darbnīcas un koncerti.

Amatnieku un mājražotāju tirdziņš vecpilsētā

Svētku kulminācija – vakara svētku gājiens un salūts

Svētdiena, 23. jūlijs. Atpūtas un sporta diena

Ghetto Games festivāls Vienības laukumā

“Cēsu vasaras slēpošanas sprints 2017” Vienības laukumā

Zelta mopēds Pirtsupītes graviņā

Cēsu 2. velofestivāls.
 
Svētku programma tiks papildināta un precizēta

Printēt