Pasākumu kalendārs
<< Maijs 2017 >>
POTCPSSv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
A  A  A
Lapas karte


Cik bieži Tu apmeklē Cēsu mājaslapu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Elza Gārša startēs pasaules olimpiādē
2017. gada 25. maijs  
Starptautiskajā bioloģijas olimpiādē, kas šogad norisināsies Lielbritānijā, Cēsu Valsts ģimnāziju un Latviju pārstāvēs 12.b klases skolniece Elza Gārša.
Cēsu 1.pamatskolas skolniekam atzinība skolēnu pētījumu konkursā "Vēsture ap mums"
2017. gada 24. maijs  
Cēsu 1.pamatskolas 7.a klases skolnieks Namejs Kalniņš ieguvis pateicību par piedalīšanos konkursā "Vēsture ap mums" un Latvijas Nacionālā arhīva atzinības rakstu.
Cēsu 1.pamatskolas jaunajiem pianistiem panākumi konkursā PRIMAVERA
2017. gada 24. maijs  
Rīgas mūzikas internātpamatskolas I starptautiskajā pianistu konkursā PRIMAVERA Cēsu 1.pamatskolas 2.a klases skolnieks Ernests Purs un 2.a klases skolniece Sofija Fiļimonova ieguvuši II pakāpes diplomus.
Iedvesmu kosmoss Jauniešu mājā
2017. gada 23. maijs  
Brīvā un mājīgā atmosfērā 19.maijā Cēsu novada Jauniešu mājā projekta “Piešķil jaudu” ietvaros norisinājās ikgadējais pasākums “Iedvesmu kosmoss”, ko organizēja biedrība “Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu domi.
Pašvaldība sveic Cēsu izcilākos skolēnus
2017. gada 19. maijs  
Cēsu pilī 19.maijā tika godināti Cēsu novada skolēni, mācību priekšmetu valsts olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu valsts konkursa laureāti, un viņu skolotāji, kā arī Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas rīkotā pedagogu konkursa “Inovatīvs labās prakses piemērs” uzvarētāji.
DACVĢ komanda laureāti Baltijas Mediju izcilības centra konkursā
2017. gada 22. maijs  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 3.(10.) A klases komanda kļuvusi par Baltijas Mediju izcilības centra konkursa "Pilna Doma" laureātiem.
Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātiķu sasniegumi Atklātajā matemātikas olimpiādē
2017. gada 18. maijs  
Priecājamies par mūsu skolas matemātiķu sasniegumiem valstī! Mērķtiecīgais darbs ir devis rezultātu! 1.vieta Sandrai Siliņai (9.b), 2.vieta Renāram Šķesteram (7.b), Matīsam Timermanim (7.b), Dāvim Kažemakam (9.b), Kristinai Vinogradovai (9.b), Renātam Jurševskim (10.b1), Albertam Trucim (11.b), 3.vieta Ketijai Puņeiko (7.b), Katei Anetei Jansonei (8.b), Elizabetei Ulmanei (9.b), Liang Jiayi (10.b2), atzinība Tīnai Krastiņai (7.b), Kristiānam Ozolam (7.b), Laurai Eglītei (9.b), Mišelai Vinogradovai (9.b), Zanei Vaskai (10.b2).
Cēsīs pieejama Pirmslaulību mācību programma
2017. gada 17. maijs  
Saskaņā ar Ģimenes valsts politikas pamatnostādnēm 2011. - 2017. gadam, ir izstrādāta Pirmslaulību mācību programmas personām, kuras vēlas reģistrēt laulību dzimtsarakstu nodaļā. Tās mērķis ir veicināt ģimeņu stiprināšanu, stabilitāti, labklājību un sekmēt dzimstību, kā arī stiprināt laulības institūtu un tā vērtības sabiedrībā.
Cēsīs komandu sacensību informātikā un matemātikā fināls
2017. gada 17. maijs  
Cēsu Valsts ģimnāzijā 5.maijā norisinājās komandu sacensību informātikā un matemātikā “KSIM Cēsis 2017” fināls.
DACVĢ saime svin svētkus un apbalvo 2016./2017.gada izcilniekus
2017. gada 11. maijs  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni, viņu vecāki un skolotāji ar labi padarīta darba sajūtu 10.maijā pulcējās pie balti klāta galda. Kā ierasts, laikā starp Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, tuvojoties ģimenes svētkiem un mācību gada noslēgumam, tika pārskatīts paveiktais skolas, novada, reģiona un valsts mērogā.
Cēsu 1.pamatskola izcīna 2.vietu konkursa "Fizmix Eksperiments" Vidzemes finālā
2017. gada 10. maijs  
"Latvenergo" koncerna erudīcijas konkursa "Fizmix Eksperiments" Vidzemes reģiona finālā Cēsu 1.pamatskolas 9.klašu komanda "Mehāniskais Kuģa Tārps" izcīnījusi augsto 2.vietu.
Gruzīnu noskaņas Cēsīs
2017. gada 8. maijs  
No 2016.gada novembra divas meitenes no Gruzijas – Anzhelika un Nestani – Cēsis sauc par savām mājām. Abas meitenes programmas “Erasmus+” ietvaros Cēsu Bērnu un jauniešu centrā un Cēsu novada Jauniešu mājā veic brīvprātīgo darbu. Jau pusgads pagājis un vēl pusgads meitenēm pavadāms Latvijā.
DACVĢ turpina tradīciju "Sadosimies rokās ap savu skolu!"
2017. gada 3. maijs  
Pirms sešiem gadiem iedibinātā tradīcija - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā sadoties rokās ap savu skolu - atkal pulcē Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas saimi, lai, apliecinot savu mīlestību un uzticību Latvijai, ciešā, siltā un draudzīgā roku tvērienā iekļautu mazu, bet nozīmīgu tās daļu.
DACVĢ pulcēja Latvijas Valsts ģimnāziju jaunos pētniekus
2017. gada 2. maijs  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā bija ieradies liels skaits Latvijas Valsts ģimnāziju jauno pētnieku, lai draudzīgā konkurencē prezentētu un aizstāvētu savus zinātniski pētnieciskos darbus un demonstrētu zināšanas un prasmes svešvalodās - angļu, vācu, krievu-, runājot par aktuālu tēmu “Latvietības saglabāšana emigrācijā” konkursa “Latvija un latvieši” ietvaros.
Mezglošana Vaives Amatu mājā
2017. gada 2. maijs  
Vaives Amatu māja aicina gūt iemaņas piemirstā, bet skaistā un noderīgā prasmē - mezglošanā. Nodarbības notiek Kaķukrogā, Vaives Amatu mājā plkst.17.30 maija ceturtdienās. Tās vada Ingrīda Zakabluka.
Cēsu jaunieši piešķiļ jaudu!
2017. gada 2. maijs  
Biedrība “Youth for City – City for Youth”, sadarbojoties ar Cēsu novada Jauniešu domi ir uzsākusi projektu “Piešķil jaudu”. Projekts norisināsies līdz 31.oktobrim, un tā mērķis ir caur Cēsu novada Jauniešu domes un biedrības “Youth for City – City for Youth” sadarbību un zināšanu pārnesi veicināt ilgtermiņā darba ar jaunatni norisi un attīstību, un jauniešu līdzdalību.
Pedagogu konkursa “Inovatīvs labās prakses piemērs” rezultāti
2017. gada 2. maijs  
Piektdien, 28. aprīlī konkursa “Inovatīvs labās prakses piemērs” ietvaros Cēsu novada pedagogi prezentēja mācību procesā ieviestās inovācijas, kuru rezultātā notikušas pozitīvas pārmaiņas izglītībā.
Zinātkāres centrs “Zinoo Cēsis” aicina skolēnus piedalīties diennakts nometnēs vasarā
2017. gada 27. aprīlis  
Zinātkāres centrs “Zinoo Cēsis” vasarā organizē diennakts nometnes pamatskolas skolēniem.
Darbnīcas zinātkāres centrā “Zinoo Cēsis” maijā
2017. gada 27. aprīlis  
Zinātkāres centrs “Zinoo Cēsis” maijā aicina apmeklēt vairākas darbnīcas skolēniem.
Cēsu skolēni starp konkursa “Fizmix Eksperiments” Vidzemes reģiona finālistiem
2017. gada 27. aprīlis  
Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” finālā 9.maijā par galveno balvu – ceļazīmi uz aizraujošu vasaras nometni – cīnīsies ar Vidzemes reģiona spēcīgākās komandām Gulbenes, Madonas, Valkas, Valmieras un Vestienas cīnīsies veselas trīs komandas no Cēsīm.
CVĢ jaunie pētnieki izvirzīti uz pasaules konkursu
2017. gada 27. aprīlis  
Junita Palavinska (11.a1) un Anete Gelsberga (11.a1) veiksmīgi startēja atlases kārtā un ieguva tiesībās pārstāvēt Cēsu Valsts ģimnāziju un Latviju pasaules mazo zinātnieku konkursā.
CVĢ skolēniem godalgotas vietas valstī
2017. gada 25. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 9.b klases skolēni Agris Ratniks un Gustavs Dravants ieguvuši 3.vietu valsts vēstures olimpiādē. Olimpiādei skolēnus sagatavoja skolotāja Inese Sīmane.
CVĢ skolniecei sasniegumi Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē
2017. gada 21. aprīlis  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolniece Ieva Pakalna Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē ieguva Atzinību.
Cēsu biedrība "Youth for City - City for Youth” realizē projektu Jeruzalemē
2017. gada 10. aprīlis  
Cēsu jauniešu biedrība “Youth for City - City for Youth” ieguva finansējumu, lai realizētu jauniešu apmaiņas projektu “Don’t limit your chalanges” (“Ļaujies izaicinājumiem”) programmas “Erasmus+” ietvaros Jeruzālemes vecpilsētā sadarbībā ar Palestīnas organizāciju “African community”.
Izglītos jauniešus par stāstniecības, kā prasmes veidošanu un nozīmi
2017. gada 4. aprīlis  
No 2017.gada aprīļa līdz septembrim Cēsu Pilsētas vidusskolas audzēkņiem būs iespēja līdzdarboties projektā par stāstniecību, tās veidošanu un nozīmi mūsdienās.
Skatīt arhīvu

Printēt