Pasākumu kalendārs
<< Marts 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Vecāku tikšanās ar skolotājiem CVĢ
2017. gada 30. marts  
Trešdien, 5.aprīlī, no plskt.16.00 līdz plkst.18.00 Cēsu Valsts ģimnāzijā laipni aicināti skolēnu vecāki uz tikšanos ar priekšmetu skolotājiem. Lai skolotāji varētu kvalitatīvāk sagatavoties sarunai, lūdzam pieteikt savu ierašanos pie konkrētā skolotāja/ skolotājiem savlaicīgi, rakstot e-klasē personīgi vai zvanot ģimnāzijas kancelejai pa telefonu 64123611.
RTU Cēsu filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu
2017. gada 28. marts  
Ceturtdien, 6.aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā skolēni un citi interesenti varēs iepazīties ar filiālē apgūstamajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un piedalīties radošajās darbnīcās.
Intensīvā angļu sarunvaloda A2, 36h
2017. gada 27. marts  
Sākot no 10.aprīļa, pirmdienās un ceturtdienās no plkst.16.30 līdz plkst.18.00 Cēsu Pieaugušo izglītības centrā iespējams apgūt intensīvās angļu sarunvalodas A2 kursus.
Panākumi valsts Atklātajā ķīmijas olimpiādē
2017. gada 27. marts  
Ar atzīstamiem sasniegumiem Atklātajā ķīmijas olimpiādē startēja Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni, kurus olimpiādei gatavoja skolotāja Sarmīte Dreijalte.
Vidzemes reģiona mūzikas olimpiādes uzvarētāji
2017. gada 24. marts  
Ceturtdien, 23.martā Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Vidzemes reģiona mūzikas olimpiāde “Muzicē un saceri”. Olimpiādē piedalījās skolēni no deviņām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm
Pedagogi prezentēs inovācijas izglītībā
2017. gada 22. marts  
Inovācija izglītībā ir process, kurā tiek īstenotas jaunas idejas, kas ienes izglītībā pozitīvas, progresīvas pārmaiņas. Inovācija nodrošina sistēmas elastīgumu, plastiskumu, variatīvus risinājumus nepārtraukti mainīgos apstākļos. Inovatīvie procesi dod iespēju profesionāli attīstīties un pašrealizēties pedagogiem, kā rezultātā skolēniem tiek attīstītas dzīves prasmes un radošās darbības pieredze.
Skolēni sacenšas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē
2017. gada 21. marts  
Pēc krievu valodas (svešvalodas) skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvas tika organizēta krievu valodas olimpiāde 9.-12.klases skolēniem.
Sudrabs valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē
2017. gada 20. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.a klases skolniece Melisa Kaškura izcīnīja sudraba medaļu valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē.
Iegūst godalgotās vietas mūzikas olimpiādē
2017. gada 20. marts  
Sestdien, 11.martā Cēsu Valsts ģimnāzijā notikusi mūzikas olimpiāde “Muzicē un saceri”, kurā piedalījušies skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Stalbes vidusskolas un Vecpiebalgas vidusskolas.
Ģeogrāfijas olimpiādē sacenšas 8.klašu komandas
2017. gada 17. marts  
Ģeogrāfijas olimpiādē sešpadsmit 8.klašu komandas no Cēsu novada un apkārtējo novadu skolām centās rast atbildes uz jautājumiem: “Vai zini, cik gramu sāls ir vienā litrā Nāves jūras ūdens? Vai zini, kas ir derviši?” un risināja daudzus citus sarežģītus uzdevumus.
Sākumskolas olimpiādes uzvarētāji latviešu valodā un matemātikā
2017. gada 17. marts  
Pēc sākumskolas skolotāju metodiskās apvienības iniciatīvas martā notikušas olimpiādes latviešu valodā un matemātikā 2.–4.klases skolēniem, kurās piedalījušies 219 skolēni no septiņām novada skolām - Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra, Rāmuļu un Līvu pamatskolām.
Iegūst godalgotas vietas novada olimpiādēs
2017. gada 17. marts  
Ar olimpiādi vācu valodā 8.klasei un ģeogrāfijas olimpiādi 10.–12.klasei noslēdzies mācību priekšmetu olimpiāžu cikls, kurām saturu un vērtēšanas kritērijus izstrādā valsts olimpiādes rīcības komisija.
Skolēnus aicina piedalīties sacensībās "Latvijas Skolu orientēšanās kauss"
2017. gada 16. marts  
Latvijas Orientēšanās federācija aicina skolas piedalīties grandiozākajās skolēnu orientēšanās sacensībās Latvijā “Latvijas Skolu orientēšanās kauss”, kur četru posmu ietvaros tiks noskaidrots Vislatvijas labākās skolas tituls orientēšanās sportā.
Konkursā "Balsis 2017" labākie Vidzemē
2017. gada 16. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais vokālais ansamblis Vidzemes reģionā vokālās mūzikas konkursā ieguva Augstākās pakāpes diplomu un tika izvirzīti uz finālu Rīgā.
Valsts ekonomikas olimpiādē - bronza
2017. gada 14. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.b klases audzēknis Artis Skujiņš valsts ekonomikas olimpiādē izcīnīja bronzas medaļu.
Cēsu Valsts ģimnāzijas matemātiķiem izcilas sekmes olimpiādēs
2017. gada 13. marts  
Izcilus rezultātus valsts matemātikas olimpiādē sasnieguši Cēsu Valsts ģimnāzijas skolas matemātiķi.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas pievienošana Latvijas Universitātei
2017. gada 10. marts  
Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts.
DACVĢ skolniecei sasniegumi skatuves runas un mazo formu uzveduma konkursā
2017. gada 9. marts  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece Laine Fedotova saņēmusi 2.pakāpes laureāta diplomu skatuves runas un mazo formu uzveduma konkursā.
Valsts vācu valodas olimpiādē - bronza
2017. gada 9. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēns Mārtiņš Gailis (12.a) valsts vācu valodas olimpiādē ieguva bronzas medaļu.
CVĢ skolēnam sudrabs valsts informātikas (programmēšanas) olimpiādē
2017. gada 7. marts  
Cēsu Valsts ģimnāzijas 10.b1 klases skolēns Renāts Jurševskis valsts informātikas (programmēšanas) olimpiādē izcīnīja sudraba medaļu.
RTU Cēsu filiāle aicina apmeklēt «3D.Robotika.Elektronika» praktiskās nodarbības
2017. gada 6. marts  
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle aicina 7.–9. un 10.–12.klašu skolēnus, kā arī citus interesentus apmeklēt nodarbības «3D.Robotika.Elektronika».
"AFS Latvija” aicina vidusskolēnus pieteikties stipendijai mācībām
2017. gada 2. marts  
Bezpeļņas organizācija ""AFS Latvija” Starpkultūru programmas” aicina ikvienu vidusskolēnu, kurš nākamo mācību gadu vēlas pavadīt ārvalstīs, pieteikties stipendijai mācībām Taizemē, Dominikānas Republikā un Panamā 2017./2018. mācību gadā. Pieteikties stipendijai iespējams aizpildot pieteikuma anketu „AFS Latvija” mājas lapā www.afs.lv.
“Viasat” dāvātais inventārs talantu attīstībai nogādāts Cēsu Jaunajā skolā
2017. gada 1. marts  
"Viasat" labdarības akcija "Mīļumvakars" tuvojas noslēdzošajam posmam un pirmās dāvanas jau ir nogādātas Cēsu Jaunajai skolai, kurai iegūto līdzekļu apjomā (332 eiro) tika iegādāts florbola inventārs, lai skolēniem būtu iespēja attīstīt šī sporta veida prasmes.
Labākie skatuves runas pratēji tiekas konkursā
2017. gada 24. februāris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrā 22.februārī notika skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārta. Tajā pulcējās labākie Cēsu vēsturiskā rajona novadu skolu skatuves runas konkursu uzvarētāji, lai sacenstos savā starpā. Runātāji - no Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Inešu pamatskolas, Liepas pamatskolas, Jaunpiebalgas vidusskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas un Priekuļu tehnikuma. Literāro uzvedumu konkursā startēja Jaunpiebalgas vidusskolas 4.klase.
Skatīt arhīvu

Printēt