Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Vai plāno apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienas svētku pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Eiropas brīvprātīgais darbs – pieredzes un mācīšanās platforma jauniešiem
2017. gada 16. novembris  
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu māju no 2016.gada novembra realizēja brīvprātīgā darba projektu ”Don't stress – do the EVS!”, kura ietvaros Cēsīs uz gadu viesojās divas brīvprātīgās no Gruzijas.
Turpinās pieteikšanās ZAAO vides izglītības aktivitātēm
2017. gada 14. novembris  
Veicinot bērnu un jauniešu izpratnes veidošanos par vides aizsardzības jautājumiem, SIA ZAAO piedāvā dažādas aktivitātes izglītības iestāžu audzēkņiem. Piedalīties aicinātas ZAAO darbības reģiona vispārizglītojošās mācību iestādes, profesionālās ievirzes izglītības iestādes, mākslas skolas, bērnu un jauniešu interešu centri un jauniešu domes. Šobrīd jau saņemti vairāk nekā 150 pieteikumi no pašvaldību - ZAAO īpašnieču izglītības iestādēm, taču pieteikšanās vēl turpinās!
Aicina skolēnus piedalīties konkursā “100 vēstures mirkļi novadā – vietas un cilvēki”
2017. gada 14. novembris  
Tuvojoties Latvijas simtgadei, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere izsludina konkursu 10.-12.klašu skolēniem „100 vēstures mirkļi novadā – vietas un cilvēki”, kura mērķis - apzināt un apkopot stāstus, kas atklātu viņu dzimtās vietas “nerakstīto vēsturi”. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja doties ceļojumā uz Briseli un viesoties pie Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres, tāpat labāko darbu autori saņems veicināšanas balvas.
Skolu komandas sacenšas erudīcijā
2017. gada 6. novembris  
Ceturtdien, 2.novembrī, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā valdīja neparasta rosība. Uz prakstisko uzdevumu un erudīcijas sacensību “Kurmis” bija ieradušies erudītākie 5.-9.klašu skolēni no Cēsu apkārtnes novadu skolām.
VPR: “BSR SMART LIFE” īstenošana sniegs ieguldījumu mūžizglītības jomas attīstībā Latvijā
2017. gada 1. novembris  
Saredzot pēdējā laikā neizbēgamās izmaiņas darba tirgū, ko galvenokārt rada sabiedrības novecošanās, Vidzemes plānošanas reģions (turpmāk – VPR) kā vienu no risinājumiem saredz mūžizglītības jomas stiprināšanu.
Aicina vācu valodā runājošos domubiedrus
2017. gada 31. oktobris  
Lai apgūtu un attīstītu vācu valodu, aicina piedalīties domubiedru grupā.
Seminārs mācībspēkiem "Lietpratības nepieciešamība, orientējoties multikulturālās vides vērtību pasaulē"
2017. gada 30. oktobris  
Cēsu Valsts ģimnāzija sadarbībā ar LU, RISEBA, Liepājas Universitātes mācībspēkiem un Pašvaldības aģentūru "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" 21.novembrī plkst.10.00 - 16.00 Cēsu Valsts ģimnāzijā (Leona Paegles ielā 1, Cēsīs) organizē semināru-meistarklasi klašu audzinātājiem, direktoriem, direktoru vietniekiem audzināšanas darbā, klašu audzinātāju metodisko apvienību vadītājiem, priekšmetu skolotājiem, interesentiem "Lietpratības nepieciešamība, orientējoties multikulturālās vides vērtību pasaulē".
Jaunieši īsteno projektu "Piešķil jaudu!"
2017. gada 30. oktobris  
Biedrība “Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu domi īstenoja projektu “Piešķil jaudu” Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam ietvaros.
Vācu valodas dienas Cēsu novadā
2017. gada 24. oktobris  
Pirmo reizi šogad Latvijā no 17.-19.oktobrim tika rīkotas vācu valodas dienas " Par ko parunāsim?" Cēsu novadā šajā pasākumā piedalījās divas skolas, viena no tām bija Rāmuļu pamatskola. Skolas 1.-4.klašu skolēni aktīvi darbojās - mācījās dziesmas vācu valodā,skatījās multfilmas, spēlēja spēles.
Cēsu novads piedalās jaunatnes politikas stratēģijas izstrādē
2017. gada 23. oktobris  
Eiropas Savienības programmas „ERASMUS+:Jaunatne darbībā” 3. pamatdarbības „Strukturētais dialogs: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās” projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” Nr.2016-1-LV02-KA347-001061 ietvaros vasaras nogalē uzsākta izvērtēšanas anketas par darba ar jaunatni kvalitāti pašvaldībā izstrāde, turpmāk nododot to jauniešu mērķauditorijai, veicot pilotanketēšanu, lai pārbaudītu anketas atbilstību jauniešu mērķauditorijas izpratnei, interesēm un vajadzībām.
Skatīt arhīvu

Printēt