A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Lielajā Talkā 27. aprīlī?
Jā, talkošu Cēsu novadā:
(11%) - 21 balsu
Jā, talkošu ārpus Cēsīm:
(5%) - 10 balsu
Jā, sakopšu savu īpašumu:
(43%) - 79 balsu
Nepiedalīšos:
(40%) - 74 balsu
Balsu skaits: 184
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Dokumentu iesniegšana Cēsu Valsts ģimnāzijā
2019. gada 22. maijs  
CVĢ skolēniem izcili panākumu atklātajā matemātikas olimpiādē
2019. gada 21. maijs  
Latvijas 46. atklātajā matemātikas olimpiādē Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēniem 18 apbalvojumi!
DACVĢ skolēni un skolotāji viesojas Somijā
2019. gada 20. maijs  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu un skolotāju grupa – Laima Pērkone un Anita Maculēviča un 2.(t.i.,11.)b klases ģimnāzisti Tīna Sarkane, Mārtiņš Ozoliņš, Miks Bušujevs un Markuss Žamoidiks – projekta Erasmus+ ietvaros pavadīja darbīgu, iespaidiem un piedzīvojumiem bagātu maija nedēļu Somijā, Vesilahti pamatskolā.
Pateicības stunda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā
2019. gada 16. maijs  
Tieši dabas ziedēšanas laikā skola sāk ievākt “ražu”. Skolēnu, skolotāju paveiktais un vecāku balstītais summējas skaistos augļos - padarītā darbā un panākumos. Šim rezultātam bija veltīta tradicionālā Pateicības stunda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā. Paldies tika teikts darbam, sadarbībai, censonībai un attieksmei.
AKCMV audzēknei Melissai Takabenkovai panākumi pianistu konkursā Itālijā.
2019. gada 13. maijs  
Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas 5. klavieru klases audzēkne Melissa Takanbekova ieguvusi 2.vietu starptautiskais jauno pianistu konkurss Ortobello, Itālijā.
Eiropas vēlēšanu ģenerālmēģinājumi jauniešiem: noslēguma pasākums Cēsīs 14.maijā
2019. gada 10. maijs  
Gatavojoties Eiropas vēlēšanām 25.maijā, visā Latvijā notiek jauniešu līdzdalības pasākumi #ŠoreizEsBalsošu. Tajos jaunieši piedalās praktiskos vēlēšanu ģenerālmēģinājumos, debatē par iespēju balsot jau no 16 gadu vecuma un diskutē par jauno vēlētāju līdzdalības nozīmi.
Cēsnieki triumfē KSIM
2019. gada 10. maijs  
Cēsu Valsts ģimāzijas skolēni izcīnījuši 1.vietu valsts Komandu sacensības informātikā un matemātikā (KSIM)
CVĢ skolēni Rumānijā
2019. gada 10. maijs  
Aprīlī Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotājas Anita Alhimova, Natālija Volkova un 11. klases skolēni Anete Kalniņa, Edgars Krūmiņš, Arta Soboļeva, Mišela Vinogradova, Justīne Mūrniece, Patrīcija Logina, Konstance Rute Krieviņa un Marta Kļaviņa piedalījās projekta sanāksmē Rumānijā.
Veselības augi pļavā, mežā, tīrumā, siltumnīcā
2019. gada 10. maijs  
DACVĢ skolniecei panākumi eseju konkursā
2019. gada 8. maijs  
Skolu koru panākumi Vidzemes reģiona konkursos
2019. gada 7. maijs  
Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, 5.aprīlī Valmierā un 25.aprīlī Cēsīs notika izglītības iestāžu 5.-9., 5.-12. klašu un jaukto koru konkursa 2. kārta.
Cēsniekam bronzas medaļa Baltijas informātikas olimpiādē
2019. gada 7. maijs  
No 27. aprīļa līdz 1. maijam Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās Baltijas informātikas olimpiāde. Piedaloties 64 skolēniem no 11 valstīm, Latvijas komandas dalībnieki izcīnīja četras bronzas medaļas – par vienu godalgu vairāk nekā pērn. No 27. aprīļa līdz 1. maijam Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās Baltijas informātikas olimpiāde. Piedaloties 64 skolēniem no 11 valstīm, Latvijas komandas dalībnieki izcīnīja četras bronzas medaļas – par vienu godalgu vairāk nekā pērn. Medaļnieku vidū arī Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāvis Renāts Jurševskis.
DACVĢ saime sadodas rokās, svinot Latvijas neatkarības atjaunošanu
2019. gada 7. maijs  
Skolēni Cēsīs ar digitālo tehnoloģiju palīdzību apgūst mūziku
2019. gada 30. aprīlis  
Iespēju unikālā veidā apgūt mācību saturu mūzikas stundās skolēniem nodrošināja 19 Cēsu pilsētas un tuvējo novadu skolas, kas no šā gada marta līdz aprīlim piedalījās Latvijā radītas mūzikas mācību lietotnes Solfeg.io pilotprojektā.
Jaunie pētnieki pulcējas Cēsīs
2019. gada 29. aprīlis  
Šī gada 24.aprīlī 160 jaunie pētnieki no Āgenskalna, Jēkabpils, Daugavpils, Siguldas, Madonas, Rīgas Valsts 1., Rīgas Valsts 2., Dobeles Valsts ģimnāzijām, CVĢ un DACVĢ bija pulcējušies Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, lai piedalītos tradicionālajos valsts ģimnāziju skolēnu zinātniskās pētniecības darbu lasījumos.
Publiskās runas konkurss DACVĢ
2019. gada 29. aprīlis  
Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 24.aprīlī jau 18.reizi organizēja publiskās runas konkursu svešvalodās “Latvija un latvieši”. Šī gada tēma: “Tehnoloģijas ir labs kalps, bet bīstams saimnieks”.
CVĢ sasniegumi Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferencē
2019. gada 18. aprīlis  
Valsts konferencē Rīgā Cēsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja 12 ģimnāzisti ar 11 zinātniskās pētniecības darbiem. Sudraba godalgu Zemes zinātnes sekcijā ar darbu „ Ērgļu (Ērģeļu) klinšu 3D reljefa modeļa prototipa izveidošana un izmantošanas iespējas ģeogrāfiskajā izglītībā” ieguva Niklāvs Ozoliņš un Rihards Voldemārs Vaivods, darba vadītāja Inguna Gaile. Bioloģijas sekcijā Beatrise Alise Ivanova ar zinātniskās pētniecības darbu ”CO2 izmaiņas Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās stundu laikā” arī izcīnīja sudraba godalgu, darba vadītāja Inita Kriškāne.
Skatīt arhīvu

Printēt