A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
Jā, viss ļoti patika:
(43%) - 184 balsu
Svētki patika, bet tomēr kaut kas pietrūka:
(25%) - 108 balsu
Šī gada svētku programma mani neuzrunāja:
(32%) - 137 balsu
Balsu skaits: 429
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Sākums » Aktualitātes » Izglītība

Bērnam laikus jāmāca, kā rīkoties baiļu situācijās uz ceļa un sabiedriskajā transportā
2019. gada 13. novembris  
Autotransporta direkcijas rīkotās kampaņas “Mazs pasažieris, liels risks” ietvaros sabiedrībā aktualizēta diskusija par riskiem, ar ko bērni var saskarties uz ceļa vai sabiedriskajā transportā. Riskus nav iespējams novērst, bet tas ir mūsu, vecāku, skolotāju un līdzcilvēku, uzdevums – izprast cēloņus un jau laikus mācīt bērnam potenciālo rīcību scenārijus.
Notiks seminārs par kompetencēs balstītu mācību procesu
2019. gada 6. novembris  
Lai sniegtu atbalstu skolotājiem ieviest kompetencēs balstītu mācību un audzināšanas procesu, aicinām skolotājus, skolu administrācijas pārstāvjus piedalīties informatīvi praktiskajā seminārā "Kompetencēs balstīta efektīva mācību procesa organizēšana mācību stundās un izglītojamo sasniegumu vērtēšana”.
CVĢ skolotāji piedalās Nordplus projekta konferencē Dānijā
2019. gada 4. novembris  
CVĢ angļu valodas skolotāja Selga Goldmane un vācu valodas skolotāja Ruta Amoliņa no 23. līdz 25. oktobrim Nordplus projekta ”Svešvalodu mācīšana, didaktika un motivācija” ietvaros piedalījās konferencē, kuru organizēja Torringas ģimnāzija Dānijā. Tajā piedalījās arī Zviedrijas Gēteborgas universitātes un Islandes Borgarholtsskoli vidusskolas pārstāvji.
Jaunieši aicināti iesniegt idejas iniciatīvu projektu konkursā
2019. gada 31. oktobris  
Cēsu novada jaunieši aicināti iesniegt savas idejas iniciatīvu projektu konkursā.
Meistarklases Cēsu novada Jauniešu mājā
2019. gada 30. oktobris  
Cēsu jaunieši Rumānijā
2019. gada 30. oktobris  
Sadarbojoties biedrībai “Youth for City - City for Youth” un “Alternative Tourism Association”, 12 jaunie cēsnieki un 2 projekta līderi vasarā devās apmaiņas projektā uz Aradu Rumānijā, lai kopīgi gūtu pieredzi par kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu.
CVĢ Erasmus+ projekta "Inovācija = Motivācija" vizīte Štrālzundē
2019. gada 28. oktobris  
No 14.oktobra līdz 18.oktobrim Cēsu Valsts ģimnāzijas grupa – 9.a klases skolēni Klāvs Bajārs, Haralds Mednis, Patriks Mārtiņš Monahans, Matīss Toms Vārna, 8.b klases skolniece Marta Kristiāna Antonova, skolotājas Elza Strazdiņa un Inga Ozola piedalījās Erasmus+ projekta "Innovation=Motivation" sanāksmē Štrālzundē, Vācijā.
Karjeras nedēļā skolēni iepazinušies ar nākotnes profesijām
2019. gada 21. oktobris  
Šogad Karjeras nedēļas laikā no 14.oktobra līdz 18.oktobrim katrs Cēsu novada 1.-12. klases skolēns piedalījās vismaz vienā ikgadējās karjeras nedēļas pasākumā atbilstoši vecumposmam un interesēm ar mērķi paplašināt priekšstatu par šī brīža darba tirgu, dažādām tautsaimniecības nozarēm un profesiju attīstību nākotnē.
Erasmus+ projekta “My school my life” sanāksme Cēsu Valsts ģimnāzijā
2019. gada 7. oktobris  
No 22.septembra līdz 28.septembrim Cēsu Valsts ģimnāzijā (CVĢ) viesojās projekta partneri no Spānijas, Vācijas un Austrijas 43 cilvēku sastāvā. Viesi apmeklēja mācību stundas un iepazinās ar skolas pamatvērtībām.
Skatīt arhīvu

Printēt