A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola izsludina uzņemšanu jaunā mācību programmā “Deja”!

A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola izsludina uzņemšanu jaunā mācību programmā “Deja”!

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gads atnesis jaunumus arī vidējās profesionālās kultūrizglītības jomā – A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola izveidojusi jaunu izglītības programmu: Deju kolektīva repetitors.

Programmu izstrādājuši Latvijā labi zināmi deju jomas profesionāļi, virsvadību par to uzņēmies pieredzējušais deju pedagogs un J. Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas lektors Andis Kozaks. “Programma veidota tā, lai katrs radošs un talantīgs jaunais dejotājs tajā augtu un profesionāli pilnveidotos. Profesionālo vidējo izglītību latviešu tautas dejas jomā Latvijā iespējams apgūt pirmo reizi, ikviens, kuru saista skatuve un dejas nozarē, beidzot šo programmu iegūs profesionālo kvalifikāciju,” stāsta Andis Kozaks. A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas direktors Vigo Račevskis norāda uz darba tirgus pieprasījumu pēc šādiem speciālistiem, kā arī uz turpmākās izglītības iespējām: “Programmas absolventi, līdztekus profesionālajai kvalifikācijai, iegūs arī vispārējo vidējo izglītību, kas ļaus mērķtiecīgi turpināt izglītību gan skatuves mākslās, gan citās jomās.”

Uzņemšanas pārbaudījums notiks 26.06, plkst.15:00, Raunas ielā 6a, Dejas mājā. Neaizmirstiet par dejošanai ērtu tērpu un apaviem! Līdz 26.06, plkst. 14:00 jāuzraksta iesniegums, kā arī jāiesniedz nepieciešamie dokumenti (atestāts par pamata izglītību, iesniegums uc) A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas kancelejā Raunas ielā 12-2, 4.stāvā.

Vairāk par iestājeksāmenu prasībām skatīt A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas mājas lapā www.akcmv.gov.lv vai zvanot pa tālruni 64125385.

Informāciju sagatavoja:
Ruta Krastiņa
AKCMV projektu vadītāja
www.akcmv.gov.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 11. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt