A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Aizvadīti sporta svētki Cēsu pilsētas 4.bērnudārzā

Aizvadīti sporta svētki Cēsu pilsētas 4.bērnudārzā

23.maijā Cēsu pilsētas 4.bērnudārzā notika Cēsu novada pirmsskolēnu sporta svētki. Tos sagatavoja sporta skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Dace Grīnfelde kopā ar pirmsskolu sporta skolotājām. Svētki pulcēja aptuveni 150 bērnu no 11 Cēsu novada bērnudārziem un pirmsskolas grupām.

Mazie varēja sajusties kā olimpiskajās spēlēs - vispirms krāšņajā svētku gājienā, kurā bērni lepni nesa pašu gatavotos plakātus ar sava bērnudārza nosaukumu un turpinot daudzveidīgās aizraujošās aktivitātēs. Tika piedāvāti neparasti sporta veidi – Milzu bumbas futbols, Karstais golfs, Četri uz vienām slēpēm, Pudeļslaloms, kā arī aizraujošas kustību rotaļas.

Vairāk nekā 2 stundas visa bērnudārza teritorija virmoja no priecīgiem smiekliem, sarunām, līdzjutēju uzmundrinājumiem un azartiskas vēlmes paveikt dotos uzdevumus.

Svaigā gaisā un nemitīgā kustībā pavadītā priekšpusdiena ne tikai atnesa nogurumu, bet arī piepildīja ar pozitīvām emocijām, gandarījumu un atziņu, ka Šādas dienas mums ir vajadzīgas!Publicēšanas datums: 2019. gada 27. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt