A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Seminārs par Baha ziedu terapiju

Seminārs par Baha ziedu terapiju

Viens no biedrības „ Brīnummāja” mērķiem ir sniegt atbalstu bērniem, kuriem mācīšanās process sagādā grutības. Mūsu mājas lapā var atrast rakstus par mācīšanās traucējumiem, kā arī savos projektos sniedzam iespēju veikt diagnostiku un apmeklēt attīstošās Montessori nodarbības.

Savā praksē sastopamies ar dažādiem stāstiem un dažādām pieredzēm. Situācijas mēdz but ļoti atšķirīgas, tādēļ arī nolēmām vecākiem sniegt idejas par dažādām iespējām, kā palīdzēt bērnam.

Dažās situācijās aiz mācīšanās grutībām slēpjas saskarsmes problēmas, dažkārt tā ir neticība saviem spēkiem, citās situācijās bailes no nezināmā. Protams, vislielākais atbalsts ir mūsu izpratne un spēja pieņemt situāciju. Tomēr arī konkrēta rīcība no mūsu puses, kas palīdz novērst cēloni, ir ļoti nozīmīga. Šoreiz par iespēju, ko sniedz Baha ziedu terapija.

*Īpaši līdz septiņu gadu vecumam bērni ir ļoti emocionāli, viņi grib justies labi, tāpēc precīzi piemeklēti Baha ziedi ļoti ātri iedarbojas un līdzsvaro bērnu emocionālo stāvokli.

Pirmajos dzīves gados, tāpat kā visā turpmākajā dzīvē, Baha ziedu terapiju izmanto, lai neitralizētu negatīvus emocionālus stāvokļus (greizsirdību, bailes, nedrošību u.c.).

Ziedu terapijas atklājējs angļu ārsts Edvards Bahs atklāja, ka noteiktiem savvaļas augiem piemīt spēja iedarboties uz cilvēku emocijām. Katrs no 38 Baha ziediem palīdz transformēt noteiktu postošu emocionālu stāvokli, resp., palīdz pārvērst negatīvās emocijas pozitīvās, piemēram, nedrošību drosmē, iekšēju paniku iekšējā līdzsvarā, šaubas noteiktībā utt.

Baha ziedu līdzekļu lietošana ir droša, tie nav zāles, un to iedarbība ir ļoti maiga. Tas ir dabas dziedinošais spēks, kas palīdz atgūt iekšējo mieru, laimes izjūtu un labu veselību.

Semināru vadīt esam uzaicinājuši Lauru Tidriķi – ne tikai Baha ziedu praktiķi un „Ziedu enerģijas” vadītāju, bet arī pedagogu un cilvēku ar misijas apziņu šo vienkāršo metodi darīt zināmu šeit, Latvijā.

„Pēc profesijas esmu valodniece, vācu valodas speciāliste ar doktora grādu filoloģijā. Taču tad, kad ģimenē ienāca mūsu atvases, rūpes par mūsu visu veselību kļuva par manu otro „profesiju”, kur Baha ziedi ir kļuvuši par neatņemamu palīgu. Latviešu sakāmvārds vēsta “Neturi sveci zem pūra!”, tāpēc ar Anglijā un Vācijā iegūtajām zināšanām par Baha ziedu terapiju labprāt dalos arī ar jums.

Baha ziedi manā dzīvē ienāca pavisam nejauši. Kādā no vizītēm mana homeopāte piedāvāja lietot Baha ziedus. Esot Vācijā, ielūkojos grāmatnīcu plauktos un atklāju sev jaunu pasauli – grāmatas, kas veltītas Baha ziedu terapijai. Iedvesmojoties no lasītā, devos uz semināru M. Šeferes Baha ziedu terapijas institūtā Hamburgā. Manī radās vēlme šo dabisko, vienkāršo un efektīvo metodi darīt tuvāku cilvēkiem Latvijā."

Seminārā pārrunāsim kā var atpazīt ar mācīšanās grūtībām saistītās emocijas, kuri no Baha ziediem var palīdzēt attiecīgajā situācijā, kā arī runāsim par Baha ziedu terapijas pamatprincipiem.

Uz semināru lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. 26425851.

Avots informācijai par Baha ziedu terapiju: www.zieduenergija.lv.

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt