A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Baltijas mākslīgā intelekta nometne

Baltijas mākslīgā intelekta nometne

Otrdien, 26.jūnijā, no plkst.9.00 līdz plkst.18.00 Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā notiks Baltijas skolēnu vienas dienas mākslīgā intelekta nometne.

Ņemot vērā pārmaiņas izglītībā, pastāv uzskats, ka skolēnam ir jābūt pilnīgi jaunam prasmju kopumam – komunikācijai, sadarbībai, kritiskai domāšanai un radošai pieejai mācību apguvē.

Iniciatīvas Valsts #196 ietvaros Microsoft Latvia sadarbībā ar Cēsu pašvaldību, Rakveres un Birštonas pilsētām un Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu organizē bezmaksas Baltijas skolēnu vienas dienas mākslīgā intelekta nometnei.

Aicinām skolēnus vecumā no 15-17 gadiem ar programmēšanas pamazināšanām pieteikties nometnei, kuras laikā skolēniem būs iespēja apgūt mākslīgā intelekta risinājumu pamatprincipus un izveidot savu čatbotu.

* Vietu skaits ir ierobežots! Lūdzam pieteikties, izmantojot Facebook platformu, atzīmējot savu dalību pie pasākuma *

Pasākums plānots 26. jūnijā Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola no plkst.9.00 līdz 18.00.

PROGRAMMA

Baltijas skolēnu vienas dienas mākslīga intelekta nometne tiek organizēta ar mērķi iedrošināt jauniešus izmantot jaunākās tehnoloģijas un būt atvērtiem nākotnes izaicinājumiem ikvienā dzīves jomā.

Pasākuma ietvaros skolēni mēģinās saprast un apgūt kā mākslīgais intelekts ietekmē cilvēces nākotni un kā mēs varam kļūt par daļu no šī iedvesmojošā ceļojuma jau šodien

Publicēšanas datums: 2019. gada 20. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt