A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Bezmaksas piedāvājums skolām – vienaudžu izglītotāju nodarbības!

Bezmaksas piedāvājums skolām – vienaudžu izglītotāju nodarbības!

Jauniešu biedrība "Youth for City - City for Youth", īstenojot projektu “Aktīvi BrīvPrātīgs”, piedāvā skolām dažādu tēmu bezmaksas nodarbības, kuras vadītu vienaudži.

Nodarbību tēmas:
- Pubertāte. Seksualitāte. Attiecības. Lēmums par seksuālo attiecību uzsākšanu vai neuzsākšanu;
- Kontracepcija. Grūtniecība. Aborts;
- Seksuāli transmisīvās infekcijas, HIV un AIDS;
- Atkarību izraisošo vielu lietošanas kaitīgums;
- Nodarbību vadīšanas metodes vienaudžiem.

Biedrības jaunieši paši ir apmeklējuši vienaudžu izglītotāju apmācības no  26. līdz 30.oktobrim, kuru laikā bija iespēja apgūt dažādas tēmas, lai turpmāk ar savām zināšanām dalītos skolās, organizācijās un vienaudžu vidū. Tās tika rīkotas, sadarbojoties ar Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociāciju „Papardes zieds”, sniedzot jauniešiem kvalitatīvu informāciju.

Papildus jaunieši apguva arī, kā veidot grupas, lai jaunieši tajās varētu justies atvērtāki sarunām, kā vadīt nodarbības, kādas metodes izmantot, kā organizēt darbu nodarbības laikā, lai varētu sasniegt pēc iespējas kvalitatīvāku rezultātu.
Pēc apmācībām jaunieši kārtoja teorijas eksāmenu, kā arī praktiski vadīja nodarbību vienaudžiem, lai nostiprinātu prasmi organizēt darbu nodarbībās.

Jaunieši ir zinoši un gatavi vadīt nodarbības, tāpēc aicinām skolu vadību, skolotājus, mācību procesa organizētājus pieteikties nodarbībām par kādu no iepriekš minētajām tēmām.

Pieteikties nodarbībām var, zvanot 26220422.
Projekts „Aktīvi BrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052)
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, Norvēģija un Latvijas valsts.Publicēšanas datums: 2015. gada 29. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt