A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Brīvprātīgie organizē motivējošas un praktiskas aktivitātes nepilngadīgajiem Cēsu audzināšanas iestādes jauniešiem

Brīvprātīgie organizē motivējošas un praktiskas aktivitātes nepilngadīgajiem Cēsu audzināšanas iestādes jauniešiem

Otrdien, 18.jūlijā, ar draudzības spēli ar futbola skolas Metta futbolistiem noslēgsies uz brīvprātīgas iniciatīvas pamata organizētais meistarklašu cikls „Iedvesma spožai nākotnei” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem.

Atsaucoties uz Ieslodzījuma vietu pārvaldes aicinājumiem par sociāli atbildīgu sabiedrību un sociālas apņemšanās nepieciešamību, lai atkarotu noziedzībai jebkuru notiesāto, kas nevēlas vairs atgriezties cietumā, Starptautiskajā jauniešu aizsardzības dienā, 2017.gada 1.jūnijā, tika uzsākts meistarklašu cikls „Iedvesma spožai nākotnei” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem. Meistarklašu cikls tika organizēts, balstoties uz sociāli atbildīgas draugu kopas brīvprātīgas iniciatīvas pamata, lai sniegtu atbalstu un iespēju apgūt jaunas zināšanas un prasmes tiem jauniešiem, kas šobrīd atrodas audzināšanas iestādē.

Meistarklašu cikls ilga pusotru mēnesi, dodot iespēju apgūt praktiskas un dzīvē noderīgas aktivitātes, kā arī saņemt atbalstu un iegūt motivāciju no personiskās izaugsmes treneriem. Meistarklases ietvēra gan nodarbības ar vairākiem izaugsmes treneriem no SIA “DEVOX”, dalīšanos ar pieredzi un dzīvesstāstiem, dažādu dzīvē noderīgu amatniecības prasmju un iemaņu izkopšanu, piemēram, koka priekšmetu veidošanu vai mucu darināšanu kopā ar SIA “Liela muiža” mucu meistaru, kā arī meditāciju ar šamaniskajām bungām. Tāpat jauniešiem tika dota iespēja apgūt ģitāras spēles pamatus un nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, piedaloties nodarbībā ar ABC Fitness treneri V.Saldavu un izspēlējot draudzības spēli ar futbola skolas Metta futbolistiem. Tāpat Cēsu audzināšanas iestādes puiši sniedza paraugdemonstrējumus, un muzicēšanas un daiļamatniecības prasmēs apmācīja brīvprātīgo domubiedru komandu.

Meistarklašu cikls 2017.gada 18.jūlijā noslēgsies ar atkārtotu draudzības spēli starp futbola skolas Metta futbolistiem un audzināšanas iestādes jauniešiem, kā arī dalīšanos iespaidos un atziņās.

Sīkākai informācijai:
koordinators Māris Egle, tel. 29140964
https://www.facebook.com/iedvesma/


Publicēšanas datums: 2017. gada 17. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt