A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsīs jauns piedāvājums ekskursijām - mini modeļu programma "Cita klase"

Cēsīs jauns piedāvājums ekskursijām - mini modeļu programma "Cita klase"

No 2015.gada 1.maija, Cēsīs, skolēnu, pirmsskolnieku un arī pieaugušo grupām tiek piedāvāta Baltijā un arī Ziemeļvalstīs unikāla izklaidējoša, radoša un prasmes attīstoša ekskursija – "Cita klase".

Ja vēlaties iepazīt cilvēka prāta un roku veiklības jaunākos sasniegumus, izbaudīt pasauli no putna lidojuma perspektīvas un atgūt spēkus pēc garās ziemas, jums šajā pavasarī jābrauc uz Cēsīm. Šeit tiek piedāvātas ekskursijas, kurās uzzināt un ieraudzīt jaunāko tehnoloģiju, cilvēka roku un prāta sasniegumus un darboties modelisma prasmju darbnīcās.

Ar modeļu izveidi, programmēšanu un mehatroniku saistītas nodarbes katru gadu kļūst aizvien populārākas visā pasaulē. Tās attīsta telpisko domāšanu, veicina radošu un izzinošu apmācību procesu, vienlaicīgi mudinot apgūt dabaszinības, elektronikas, mehānikas un programmēšanas prasmes.

"Cita klase" apmeklējuma laikā redzēsiet kā tiek veidota un darbojas aizraujošā mini pasaule mērogā 1:87. Varēsiet palaist vilcienus, auto un fabrikas, kā arī apgūt modelisma pamatzināšanas un iemaņas. Arī katram apmeklētājam būs unikāla iespēja izveidot savu mazās pasaules gabaliņu. Šeit viss notiks kā dzīvē: redzēsiet kā top pilsētas un lauki, kādas tehnoloģijas darbina mašīnas un vilcienus, kā pašu rokām tiek veidoti koki, puķes, sēta zāle, redzēsiet kā savās ikdienas gaitās dodas mini cilvēki, ielās būs auto sastrēgumi, kursēs vilcieni.

Apmeklējuma laiks 2 stundas.
Apmeklējuma cena vienai personai 6 eiro.
Grupu apmeklējumiem ieteicamais dalībnieku skaits 20 – 30 personas.

Kontaktinfo:
Mazā Brīnumzemes projekts CITA KLASE Cēsīs, Raunas ielā 7. Kristīna, mob. 28308377, e-pasts: mazabrinumzeme@gmail.com

Publicēšanas datums: 2015. gada 20. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt