A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu 1.pamatskolas skolēniem sasniegumi konkursos "Plašais apvārsnis" un "Domā! Zini! Mācies!"

Cēsu 1.pamatskolas skolēniem sasniegumi konkursos "Plašais apvārsnis" un "Domā! Zini! Mācies!"

Atzīmējot Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gadskārtu, Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi (LBJLP, IBBY Latvijas nodaļu) rīkoja "Plašā Apvāršņa konkursu" jaunajiem lasītājiem. Tā galvenais temats bija Raiņa un Aspazijas darbi, idejas un dzīvesstāsti, kuri tika aktualizēti mūsdienu bērnu lasīšanas pieredzē.

Cēsu 1.pamatskolas 7.b klases skolnieks Andrejs Ķīlis un 8.a klases skolniece Linda Prokofjeva veiksmīgi piedalījās konkursa  pirmajās divās kārtās un tika izvirzīti fināla konkursam, kurš notika Rīgā. Andrejs 5.-7. klašu grupā kļuva par uzvarētāju un ieguva tiesības piedalīties konkursa uzvarētāju nometnē Jūrmalā no 2015.gada 15.-21.augustam.

Savukārt,  Cēsu 1.pamatskolas 8. a klases skolniece Linda Prokofjeva piecu mēnešu garumā centīgi piedalījās Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra rīkotajā konkursā "Domā! Zini! Mācies!". Starp aptuveni 200 konkursa dalībniekiem Linda ir  iekļuvusi labāko sarakstā un ir viena no 30 konkursa laureātiem, kuri izcīnījuši galveno balvu - dalību atraktīvā un izzinošā trīs dienu pasākumā "Ekspedīcija zinātņu pasaulē", kas no 18. - 20. jūnijam notiks Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē.

Apsveicam skolēnus ar sasniegumiem!

Publicēšanas datums: 2015. gada 1. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt