A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem viesosies Raimonds Elbakjans

Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem viesosies Raimonds Elbakjans

Ceturtdien, 14. decembrī, Valsts probācijas dienesta akcijā “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem piedalīsies Raimonds Elbakjans.

Akciju “Cilvēks cilvēkam” Valsts probācijas dienests (VPD) rīko divreiz gadā un akcijas norisē vasarā tiek iekļautas vairākas sportiskas aktivitātes, kurās piedalās, gan jaunieši, gan VPD darbinieki, gan brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mēŗķu sasniegšanu, akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu. Kopš 2014. gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus, jauniešus intersējošu jomu pārstāvjus. Ņemot vērā jauniešu izteikto lielo interesi, šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināts ielu kultūras un sporta kustības Ghetto Games dibinātājs Raimonds Elbakjans. Akcija notiks Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem 14.decembrī.

Raimonds Elbakjans: “Mana pārliecība ir, ka tikai mēs paši veidojam mūsu sabiedrību un man ir svarīgi, kāda tā būs. Man ir svarīgi, lai puiši, kas šobrīd izcieš sodu Cēsu AIeN, atgriežas sabiedrībā labāki, kā tad, kad izdarīja "sliktās izvēles", pāri darot ne tikai sev, bet saviem tuviniekiem un sabiedrībai kopumā. Uz pasākumu došos, lai dalītos ar savu dzīves pieredzi. Runāšu par izaicinājumiem, par mērķiem, par to, kā pārvarēt šķēršļus, kā strādāt ar sevi un kā sadarboties ar citiem, lai sasniegtu iecerēto. Man ir prieks, ka šoreiz man palīdz arī "salavecis" -  biedrība " Lauvu klubs", kurš ir sagādājis man iespēju puišiem uzdāvināt futbola apavus, lai no nākamā pavasara viņi var attīstīt savas futbola prasmes jau nākamajā līmenī.”

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši radot pozitīvas emocijas, esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku un drošāku sabiedrību.

Publicēšanas datums: 2017. gada 14. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt