A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem viesosies motosportists Mārtiņš Aleksandrovičs

Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem viesosies motosportists Mārtiņš Aleksandrovičs

Valsts probācijas dienesta akcijā “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem piedalīsies motosportists Mārtiņš Aleksandrovičs.

Akciju “Cilvēks cilvēkam” Valsts probācijas dienests (VPD) rīko divreiz gadā un akcijas norisē vasarā tiek iekļautas vairākas sportiskas aktivitātes, kurās piedalās, gan jaunieši, gan VPD darbinieki, gan brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mēŗķu sasniegšanu, akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu. Kopš 2014. gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus, jauniešus intersējošu jomu pārstāvjus. Jauniešiem ir liela interese par sportu un automašīnām, tāpēc šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināts motofrīstaila profesionālis un LMT Autosporta akadēmijas mentors  Mārtiņš Aleksandrovičs. Šovasar akcija notiks 18.jūnijā no plkst.10.00.

"Ar savu stāstu vēlos jauniešiem pateikt - nav nesasniedzamu mērķu. Pats galvenais ir tos izvirzīt un "turēt galvu uz pleciem". Es dalīšos ar savu pieredzi sportista gaitās. Runāšu par izaicinājumiem un sasniegumiem, par to kā pārvarēt šķēršļus, kā strādāt pašam ar sevi, lai sasniegtu iecerēto. Mūsu dzīve ir šeit un tagad – ir svarīgi to apzināties un pieņemt lēmumus, lai to nodzīvojot ar prieku un lepnumu varētu atskatīties un teikt – tas bija to vērts. Uz pasākumu nebraukšu tukšām rokām – līdzi būšu atvedis arī savu sporta motociklu." Mārtiņš Aleksandrovičs

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši, radot pozitīvas emocijas esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību.

Publicēšanas datums: 2019. gada 17. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt