A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu pilsētas Mākslas skolas direktores amatā apstiprināta Kristīne Lāriņa

Cēsu pilsētas Mākslas skolas direktores amatā apstiprināta Kristīne Lāriņa

Ar š.g. 25.jūlija Cēsu novada domes sēdes lēmumu amatā tika apstiprināta jaunā Cēsu pilsētas Mākslas skolas direktore Kristīne Lāriņa. Deputāti kandidatūru atbalstīja vienbalsīgi.

Līdzšinējais skolas izveidotājs un vadītājs Vilnis Kļaviņš, kurš amatā pavadījis vairāk nekā 31 gadu, februārī iesniedza domei lūgumu atbrīvot viņu no direktora amata.

Jaunās direktores, kuras iepriekšējā profesionālā darbība noritējusi Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skolā, kandidatūru saskaņoja arī Kultūras ministrija. Viņa stāsies amatā no š.g. 1.augusta.

Kā savu pirmo darbu skolā Lāriņa minēja iepazīšanos ar kolektīvu. "Jāsaprot mācībspēka vērtības, tad jāmēģina veidot kopēju stratēģiju, lai Cēsu pilsētas Mākslas skola turpinātu sekmīgu darbu".

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, sveicot topošo direktori, akcentēja, ka Cēsis ir kultūras un mākslas pilsēta, un Mākslas skola attiecīgi – viens no Cēsu stūrakmeņiem. "Vienmēr priecājamies redzēt skolas audzēkņus pilsētas ielās, iemūžinot Cēsu burvību, un vēl lielāks prieks ir pēcāk skatīt viņu darbus," sacīja Rozenbergs.

Cēsu pilsētas Mākslas skola dibināta 1988.gada 2.oktobrī Priekuļos, 1996.gada janvārī mākslas skola tiek atvērta Cēsīs, saglabājot filiāli. Skolā strādā desmit pedagogi, kuriem ir mākslas profesionālā augstākā izglītība un kvalifikācija. Cēsu pilsētas mākslas skolā mācās 170 un Priekuļu filiālē 45 skolēni, izglītības programmu apgūst līdztekus vispārējai izglītībai. Skolu beidzot, skolēni izstrādā nobeiguma darbu un saņem apliecību par profesionālās ievirzes izglītības apguvi.

Publicēšanas datums: 2019. gada 25. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt