A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēknis meistarības konkursā izcīnījis bronzas medaļu

Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēknis meistarības konkursā izcīnījis bronzas medaļu

Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēknis Dāvis Ciršs pirmajā nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2017 izcīnijis bronzas medaļu mēbeļu galdnieka profesijā.

Ķīpsalas izstāžu centrā no 20.aprīļa līdz 22.aprīlim norisinājās konkurss SkillsLatvia 2017. Dāvis bija viens no labākajiem meistariem starp 96 konkursantiem no 30 Latvijas profesionālajām izglītības iestādēm.

Audzēkņi izpildīja starptautiskajiem standartiem līdzvērtīgus praktiskus uzdevumus, demonstrējot savas prasmes un to atbilstību darba tirgum tādās profesijās kā datorsistēmu tehniķis, skatlogu noformētājs, apģērba izgatavotājs, frizieris, pavārs, mobilās robotikas tehniķis, flīzētājs, sausās būves tehniķis, u.c.

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās informē, ka SkillsLatvia 2017 laureāti cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills.

Meistarības konkurss SkillsLatvia 2017 ir pirmais šāda līmeņa notikums Latvijā, kas vērsts uz profesionālo izglītību un aktualizē tajā iegūto prasmju un izcilības nozīmi darba tirgū.

Publicēšanas datums: 2017. gada 24. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt