A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu Valsts ģimnāzija ar koncertu pateicas atbalstītājiem

Cēsu Valsts ģimnāzija ar koncertu pateicas atbalstītājiem

Trešdien, 25.janvārī Cēsu Valsts ģimnāzija pulcēja skolas sponsorus, atbalstītājus un draugus, lai pateiktos par atbalstu. Skolēni bija aicinājuši arī skolotājus, pie kuriem mācījušies pirms ģimnāzijas gaitu sākšanas, lai pateiktos par viņu sniegtajām zināšanām un rūpēm.

Skolas direktore Gunta Bērziņa pateicās ikvienam, kas sniedzis skolai atbalstu: “Mēs dāvinām savu sirdi un šo koncertu pateicībā par jūsu ieguldījumu, lai ģimnāzija varētu augt un attīstīties.”

Daudz sirsnīgu pateicības vārdu skolēni veltīja skolotājiem, kuri likuši pamatus viņu izglītībai pirms ģimnāzijas gaitu uzsākšanas. Skolēni pedagogiem teica paldies gan par viņu sniegtajām zināšanām un raisīto interesi par dažādiem mācību priekšmetiem, gan par atbalstu un draudzību.

Koncertā ar priekšnesumiem uzstājās Cēsu Valsts ģimnāzijas ansamblis, jauktais koris, deju kolektīvs un solisti.Pateicības diena Cēsu Valsts ģimnāzijā notiek ik gadu, svinot Draudzīgā aicinājuma dienu. “Draudzīgais aicinājums” ir Kārļa Ulmaņa 1935.gadā sākta akcija, kas mudina atcerēties un atbalstīt savas skolas arī pēc to beigšanas, dāvinot tām grāmatas, kultūras un mākslas zinību apguvei nepieciešamas lietas, kā arī ziedojot skolu fondiem.

Informāciju sagatavoja
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas speciāliste Edīte Matuseviča


Publicēšanas datums: 2017. gada 26. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt