A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Cēsu Valsts ģimnāzijas kori gatavojas XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Cēsu Valsts ģimnāzijas kori gatavojas XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

CVĢ koris „Tomēr” un pamatskolas klašu koris diriģentes Ilgas Šķenderes vadībā aktīvi gatavojas gaidāmajiem XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas norosināsies šā gada vasarā. 2014./15. mācību gada laikā koru dalībnieki ir uzstājušies ar plašām koncertprogrammām ģimnāzijas jubilejas pasākumos, LR gadadienai veltītajā pasākumā, labdarības akcijā, Ziemassvētku koncertuzvedumā, kā arī gatavojas uzstāties 20.janvāra Barikāžu atcerei veltītajā piemiņas pasākumā un uzstāsies sadraudzības koncertā ar Gulbenes un Madonas ģimnāziju koriem.

Lai dažādotu koru mēģinājumus un uzlabotu jauniešu dziedāšanas profesionālo meistarību, Cēsu Valsts ģimnāzijā vairāku stundu garumā interaktīvu nodarbību vadīja Latvijas Kultūras akadēmijas jautā kora „Sōla” balss un elpas treneris Arturas Burke. A.Burke trenēja visdažādākos elpas vingrinājumus un mācīja koristiem pareizus skaņas veidošanas paņēmienus.

Gatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem CVĢ arī regulāri notiek mēģinājumi Cēsu novada zēnu, meiteņu un jauktajiem koriem. Vēlam izturību, veiksmi un panākumus vasarā mūsu mūzikas pedagogiem, diriģentiem un jauniešiem,  kā arī paldies bērnu ģimenēm par atbalstu mēģinājumu periodā.

Informāciju sagatavoja:
CVĢ izglītības metodiķe
Dace Baltiņa

Publicēšanas datums: 2015. gada 16. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt