A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » CVĢ Erasmus+ projekta "Inovācija = Motivācija" vizīte Štrālzundē

CVĢ Erasmus+ projekta "Inovācija = Motivācija" vizīte Štrālzundē

No 14.oktobra līdz 18.oktobrim Cēsu Valsts ģimnāzijas grupa – 9.a klases skolēni Klāvs Bajārs, Haralds Mednis, Patriks Mārtiņš Monahans, Matīss Toms Vārna, 8.b klases skolniece Marta Kristiāna Antonova, skolotājas Elza Strazdiņa un Inga Ozola piedalījās Erasmus+ projekta "Innovation=Motivation" sanāksmē Štrālzundē, Vācijā.

Nedēļas laikā gan skolēniem, gan skolotājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs. Skolēni prezentēja sagatavoto informāciju par Vācijas ģeogrāfiju, karogu un himnu, kā arī stāstīja, rādīja un mācīja, kā veidot labas prezentācijas. Skolēniem grupās notika orientēšanās pa pilsētu, bet skolotāji gida pavadībā apskatīja Štrālzundes vecpilsētu.

Skolēni piedalījās interesantās un saliedējošās sporta aktivitātēs un stafetēs. Tika apskatīts arī jūras muzejs "Ozeaneum".

Skolēni un skolotāji iepazinās ar dažādu IT rīku un aplikāciju izmantošanu internetā, veidoja mozaīku un kopīgi atpūtās, spēlējot boulingu.

Projekta noslēguma dienā bija iespēja apmeklēt Berlīni, kas ir pasaules kultūras, politikas, mediju un zinātņu centrs. Tika apskatīts Vācijas vēstures muzejs, Aleksandra laukums, kurā redzams arī 365 metrus augstais TV tornis, iespaidīgais holokausta piemiņas memoriāls, Brandenburgas vārti un Reihstāgs.

Plašāku informāciju par projektu var lasīt skolas mājas lapā http://cvg.edu.lv/

Publicēšanas datums: 2019. gada 28. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt