A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » CVĢ organizē semināru direktoriem, klašu audzinātājiem un citiem mācībspēkiem

CVĢ organizē semināru direktoriem, klašu audzinātājiem un citiem mācībspēkiem

Cēsu Valsts ģimnāzija organizē semināru un meistarklasi klašu audzinātājiem un direktoriem, direktoru vietniekiem audzināšanas darbā, audzinātāju MA vadītājiem, pedagogiem interesentiem " Kompetencēs balstīta cilvēkdrošība un orientēšanās vērtību pamatnostādnēs" 6.decembrī no plkst.11.00 līdz plkst.17.00 Cēsu Valsts ģimnāzijā (Leona Paegles ielā 1, Cēsīs).

Seminārs tiek organizēts ar mērķi sniegt pedagogiem antropoloģijas zinātnē balstītas zināšanas par skolēnu apziņas/ personības struktūru un tās pedagoģiskās vadīšanas iespējām, kā arī sniegt pedagogiem jaunas ierosmes un papildināt zināšanas turpmākam darbam!

Semināra dalībnieki saņems apliecību (6 stundas).

Semināra programma 

REĢISTRĀCIJA SEMINĀRAM līdz 4.decembrim.

Seminārā tiks analizēti jautājumi par vērtību orientāciju un skolēnu tikumiskās audzināšanas metodoloģiju; kas ir cilvēkdrošība? cilvēka garīgā, morālā, ētiskā, fiziskā drošība, jautājumi par drošību ģimenē. Nodarbības par sabiedrībā aktuālajiem jautājumiem vadīs Latvijas Kristīgās Akadēmijas rektore, profesore Skaidrīte Alma Gūtmane. Profesore ir vairāku sabiedrisko organizāciju dibinātāja un iniciatore, aktīvi darbojas starptautiskās organizācijās,karitatīvā sociālā darbinieka profesijas koncepcijas autore, supervizora profesijas standarta koncepcijas autore, "LKrA Zinātniskie raksti" galvenā redaktore , kā arī darbojas vairāku redkolēģiju sastāvā, ilgstoši vadījusi un ieviesusi starptautiskos zinātniskos projektus, ir sarakstījusi monogrāfijas un mācību grāmatas un metodisko literatūru, daudzas zinātniskās publikācijas, aktīvi uzstājās starptautiskās zinātniskās konferencēs Latvijā un ārzemēs , izstrādājusi LKrA pedagoģisko metodoloģiju, ar lielu atdevi ilgus gadus strādājusi pedagoģijas jomā utt. Tikšanās ar cienījamo profesori S.A.Gūtmani ir baudījums, atklāsme, domu attīrošs notikums!

Meistarklasi "Klases audzinātāja dzīvesziņa" vadīs Cēsu Valsts ģimnāzijas pedagogi Inese Lazdiņa un Reinis Lazdiņš, kuri dalīsies pieredzē: portfolio, karjeras izglītības koncepti, "3P likums", vecāku sapulču organizēšana un vadīšana, ārpusstundu klases pasākumu organizācija, Žetonu vakari un izlaidumi u.c. tēmas.

Pieteikuma anketā iespējams jau savlaicīgi iesniegt savus jautājumus gan profesorei S.A.Gūtmanei, gan skolotājiem I.,R. Lazdiņiem.

Esiet laipni aicināti baudīt 2.Adventes nedēļas pasākumu ģimnāzijas zālē!

Uz tikšanos Cēsu Valsts ģimnāzijā!

Ar cieņu
Dace Baltiņa 
CVĢ pedagogs-karjeras konsultants/metodiķe (pasākuma kontaktpersona)
e-pasts: dacebaltina@inbox.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 16. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt