A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Dabas muzejā īpašs pavasara brīvdienu piedāvājums SKOLOTĀJIEM

Dabas muzejā īpašs pavasara brīvdienu piedāvājums SKOLOTĀJIEM

Pavasara brīvlaikā, no 22. līdz 28. martam Latvijas Dabas muzejā īpaši tiks gaidīti ne tikai skolēni, bet arī skolotāji. Visi ieinteresētie pasniedzēji varēs smelties iedvesmu savu mācību programmu papildināšanai ar Dabas muzeja plašo piedāvājumu.

Kā ikkatru gadu, Dabas muzejā skolēnu pavasara brīvlaikā īpaši tiek gaidīti gan skolnieki, gan pirmsskolas vecuma bērni. Taču šogad atpūtas nedēļā piedāvājam ko īpašu arī skolotājiem – aicinām, līdzi ņemot darba apliecību un/vai ISEC karti, muzeju apmeklēt bez maksas, atsvaidzināt atmiņu par jau redzētajām ekspozīcijām un iepazīt vēl neatklātās, kā arī novērtēt, iespējas muzeja piedāvājumu izmantot kā papildinājumu mācību procesam skolā. Papildus pastāvīgajām ekspozīcijām skolotājiem bez maksas piedāvājam aplūkot arī 2013. gada dzīvniekam veltīto izstādi „Latvijas bruņrupucis un tā svešzemju radinieki”.

Brīvlaika pirmajā dienā, 22. martā no plkst. 14:00 līdz 17:00 Latvijas Dabas muzejā notiks arī īpaši Starptautiskajai ūdens dienai veltītas aktivitātes, kurās skolotāji varēs padziļināt savas zināšanas par ūdeni un tā nozīmi dabā, aplūkojot tajā mītošos bezmugurkaulniekus un ūdensaugus, uzzinot, kas dzīvo tīros ūdeņos un kas – piesārņotos, izpētot, kā izskatās spāres pirms pārvēršanās, kā arī aplūkot citus, ne mazāk interesantus ūdens iemītniekus.

Mazākajiem apmeklētājiem – pirmsskolas vecuma bērniem – pavasara brīvlaika nedēļā būs iespēja doties izlūkos īpaši sagatavotā trasītē un noskaidrot, cik dažādas dabā mēdz būt olas un kas no tām izšķiļas. 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Informāciju sagatavoja:
Linda Rožkalne
Latvijas Dabas muzeja
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67356025
E-pasts: linda.rozkalne@ldm.gov.lv

Publicēšanas datums: 2013. gada 22. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt