A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Darbu sāk jauna platforma "Cēsis jauniešiem"

Darbu sāk jauna platforma "Cēsis jauniešiem"

Šī gada 1.janvārī savu darbību uzsākusi mūsdienīga un ērta platforma ikvienam jaunietim – CĒSIS JAUNIEŠIEM!

Pērnā gada nogalē veiktajā publiskajā aptaujā noskaidrots, ka jauniešiem trūkst vienotas informācijas par aktualitātēm Cēsu novadā, tāpat nepieciešams aktualizēt jautājumu par jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām un darba iespējām Cēsīs.

Jaunā platforma tapusi projekta “Operācija - PRIEKS” gaitā, kura mērķis, iesaistot jauniešus, izveidot Cēsu novada jauniešu vizuālo identitāti un komunikāciju, tādējādi popularizējot iespējas jauniešiem un veicinot jauniešu iesaisti un dalību sabiedriskajās aktivitātēs un jauniešu organizācijās, kas attīstīs darba tikumu, iniciatīvas un uzlabos dzīves kvalitāti.

Šobrīd ikviens jaunietis informāciju var saņemt CĒSIS JAUNIEŠIEM Facebook, Instagram profilā, kā arī mājaslapā cesisjauniesiem.weebly.com. Sadarbojoties ar skolām, organizācijām, pasākumu rīkotājiem un uzņēmējiem jaunieši varēs saņemt aktuālāko informāciju par sev būtiskiem tematiem.

CĒSIS JAUNIEŠIEM radošā komanda arī šobrīd aicina iesaistīties jauniešus, lai kopīgi radītu visiem interesējošu saturu. Ierosinājumus aicinām sūtīt uz e-pasta adresi cesisjauniesiem@gmail.com

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Publicēšanas datums: 2019. gada 2. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt