A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Ģeogrāfijas olimpiādē sacenšas 8.klašu komandas

Ģeogrāfijas olimpiādē sacenšas 8.klašu komandas

Ģeogrāfijas olimpiādē sešpadsmit 8.klašu komandas no Cēsu novada un apkārtējo novadu skolām centās rast atbildes uz jautājumiem: “Vai zini, cik gramu sāls ir vienā litrā Nāves jūras ūdens? Vai zini, kas ir derviši?” un risināja daudzus citus sarežģītus uzdevumus.

Komandu sacensībās skolēni demonstrējuši mācību stundās un ārpusstundu aktivitātēs gūtās zināšanas un prasmes, veiksmīgi risinot Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas vadītāja Gata Kampernova sastādītos olimpiādes uzdevumus, kā arī prasmi strādāt komandā.

Olimpiādes rezultāti

1.vieta: Evelīna Meļņika, Kristiāns Kociņš un Gustavs Gailišs, Cēsu Valsts ģimnāzijas 8.b klases komanda , skolotāja Ingūna Gaile;
2.vieta: Betija Žideļuna, Una Vēvere un Krišjānis Joksts, Cēsu Valsts ģimnāzijas 8.a klases komanda, skolotāja Inguna Gaile;
3.vieta: Monta Cekula un Ēriks Birziņš, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Ija Brammane;
Atzinība: Anda Upane, Tabita Emīlija Rause un Ēriks Benne, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Līga Ābola; Patriks Krūze, Elīna Pētersone un Elza Ericka, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anželika Burašņikova.

Cēsu novadu komandu sacensībās Vidzemes reģiona ģeogrāfijas olimpiādē Salaspilī pārstāvēs Cēsu Valsts ģimnāzijas 8.b klases komanda.

No citu novadu skolu komandām vislabākos rezultātus uzrādījušas Jaunpiebalgas vidusskolas, Raunas vidusskolas un Straupes pamatskolas komandas.

Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada ģeogrāfijas skolotāju metodiskās apvienības
vadītāja Inguna Gaile


Publicēšanas datums: 2017. gada 17. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt