A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Iedvesmu kosmoss Jauniešu mājā

Iedvesmu kosmoss Jauniešu mājā

Brīvā un mājīgā atmosfērā 19.maijā Cēsu novada Jauniešu mājā projekta “Piešķil jaudu” ietvaros norisinājās ikgadējais pasākums “Iedvesmu kosmoss”, ko organizēja biedrība “Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu domi.

Šis pavasaris bija īpaši pozitīvs, jo pie mums viesojās 3 lieliskas personības - mūziķis, producents un radošā personība Arstarulsmirus, Stand up jeb stāvizrāžu  žanra pārstāvis un komiķis Jānis Skutelis un mūsu lepnums - ilggadējs Latvijas labākais lodes grūdējs Māris Urtāns.

Viesi dalījās atmiņās par bērnību, skolas gadiem un savu ceļu līdz panākumiem, kas nebūt nav bijis viegls. Visiem klātesošajiem bija iespēja tuvāk iepazīt ciemiņus, uzdodot sev interesējošos jautājums gan pasākuma laikā, gan pēc tā, kā arī kopīgi veidot radošus priekšnesumus.

Pēc pasākuma apmeklētāji guva daudz vērtīgu atziņu un viena no tām, ko cita starpā minēja arī ciemiņi, - nekad nepadoties un vienmēr virzīties uz priekšu. Lai mums visiem izdodas!

Paldies sakām mūsu atbalstītājiem – “Balonu pasaule” un “Gardu muti”.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

     


Publicēšanas datums: 2017. gada 23. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt