A  A  A
Lapas karte






Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Matemātikas olimpiādes 5.-8. klasei laureāti

Matemātikas olimpiādes 5.-8. klasei laureāti

Cēsu 2.pamatskolā 17.februārī notika Cēsu novada matemātikas olimpiāde 5.–8.klases skolēniem. Olimpiādē piedalījās 97 skolēni no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas.

Godalgoto vietu ieguvēji                                   
5.klase
1.vieta: Amēlija Čeiča, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Antra Avena;
2.vieta: Mārtiņš Driba un Kārlis Driba, abi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere;
3.vieta : Dāvids Sudrabs un Katrīna Anna Pelša, abi Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane;
Atzinība: Rūdolfs Jāvalds, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Ingrīda Brizga; Kārlis Linards Vaitners, Gabriela Elizabete Korneta Movzeša un Eduards Jānis Žideļuns, visi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere; Madara Vildere, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane.

6.klase
1.vieta: Rūdolfs Markuss Čeičs, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Laine Ūdre;
2.vieta: Elīze Ropša un Laura Kalniete, abas Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere; Ralfs Trofimovs, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ilze Simanoviča; Raivo Groza, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Laine Ūdre.
3.vieta: Katrīna Kalniņa, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Laine Ūdre; Justīne Odiņa un Rūdolfs Horns, abi Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane; Keita Karlīna Silgalve un Jēkabs Eglītis, abi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere; Rūdolfs Rudmiezis, Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ilze Simanoviča; Aleksis Ķirsis, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Gita Vītoliņa;
Atzinība: Estere Anna Aploka, Pēteris Zazītis, Amanda Melgalve un Raimonds Bundzinieks, visi Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane; Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane; Jānis Kokle, Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Laine Ūdre; Edgars Meirāns, Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Gita Vītoliņa.

7.klase
1.vieta: Kristiāns Ozols, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa;
2.vieta: Elīna Griezne, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Ingrīda Brizga; Renārs Šķesteris un Ilze Kampenusa, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa;
3.vieta: Kristiāna Šteimane, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Ingrīda Brizga, Ketija Puneiko, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa;
Atzinība: Igors Vinogradovs un Artūrs Tinuss, abi Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa.

8.klase
1.vieta: Beatrise Baijere, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Vaira Buža
2.vieta: Kristiāns Kociņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartusēviča;
3.vieta: Kate Anete Jansone, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartusēviča;
Atzinība: Viktorija Aleksejeva un Diāna Namniece, abas Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartusēviča.
 
Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu!
Paldies skolēniem un viņu vecākiem!
 
Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe
Biruta Dambīte


Publicēšanas datums: 2017. gada 27. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt