A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Iespēja Cēsu, Priekuļu, Amatas un Līgatnes novadu bērniem

Iespēja Cēsu, Priekuļu, Amatas un Līgatnes novadu bērniem

Sākot ar septembri, kopumā 55 bērniem no Cēsu, Priekuļu, Amatas un Līgatnes novadiem, būs iespēja bez maksas piedalīties 10 Montessori attīstošajās nodarbībās vai 10 Smilšu spēļu terapijas konsultācijās, kā arī daļai bērnu (kuriem tas nepieciešams), projekta ietvaros būs iespēja saņemt mācīšanās vai uzvedības traucējumu diagnostiku.

Šīs un arī citas aktivitātes ir plānotas biedrības „Brīnummāja” projektā „Vecāku un speciālistu sadarbības projekts bērnu attīstībai un sociālās atstumtības mazināšanai “Mana iespēja””. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Dalībai projektā var pieteikt bērnus no maznodrošinātām ģimenēm, no ģimenēm ar vienu apgādnieku, audžuģimenēm, bērnus ar viegliem garīgās attīstības vai funkcionāliem traucējumiem, kā arī bērnus ar mācīšanās un/vai uzvedības traucējumiem.

Šis ir sadarbības projekts starp vecākiem, bērnu, speciālistiem un skolotājiem, tādēļ arī vecākiem būs iespēja bez maksas saņemt individuālas psihologa konsultācijas vai apmeklēt semināru „6 audzināšanas stratēģijas ceļā pie klausīgiem bērniem.”

Un visbeidzot - gan projekta dalībnieki, gan skolotāji un visi citi interesenti ir laipni aicināti piedalīties konferencē „Mana iespēja” š.g. 4. septembrī no plkst. 14:00 līdz 18:00, L.Katrīnas ielā 2, RPIVA Cēsu filiāles telpās.

Konferences programma:

14.00 – 14.15 Konferences atklāšana. Projekta vadītāja Liena Milherte, konferences viesi.
14.15. – 14.45 „Sekojiet bērnam!” – kā uz bērna attīstību raugās Montessori pieejā un kā tā var sniegt būtisku atbalstu bērniem ar dažādām attīstības vajadzībām . Montessori speciāliste un konsultatne Sandra Āzena.
14.45 – 15.15 “Bērns mūsdienu pasaulē”- kā saprast mūsdienu bērnu un kā veidot attiecības  ar to. Atbildēsim uz jautājumu, kur rodas mācīšanās un uzvedības problēmas. Psiholoģe Baiba Griščuka.
15.15. – 15.35 „Veiksmes atslēgas” – kas palīdzēs mūsu bērnam jau kā pieaugušam cilvēkam veidot veiksmīgu darba dzīvi un kā varam viņam palīdzēt jau šodien.
15.35 – 16.00 Kafijas pauze
16.00 – 18.00 Meistarklases:

1. “Mācīšanās un uzvedības pazīmes bērniem, to diagnostika un risinājuma meklējumi.” Psiholoģe Baiba Griščuka.
2. „Montessori metode – kā tas strādā”. Montessori speciāliste un konsultatne Sandra Āzena

Plašāka informācija par projektu un reģistrēšanos: http://www.brinummaja.lv/dal299bnieku-re291istr275scaronana.html

Plašāka informācija par konferenci: http://www.brinummaja.lv/konference-mana-iesp275ja.html 

Publicēšanas datums: 2015. gada 19. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt