A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Iespēja gūt sociālā darbinieka kvalifikāciju LU Cēsu filiālē

Iespēja gūt sociālā darbinieka kvalifikāciju LU Cēsu filiālē

Pirmo reizi būs iespēja iegūt sociālā darbinieka kvalifikāciju un bakalaura grādu Latvijas Universitātes filiālēs Alūksnē, Cēsīs un Madonā.

Studijas varēs uzsākt visi, kuri ieguvuši 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību sociālās labklājības studiju virzienā (sociālais aprūpētājs; sociālais rehabilitētājs; sociālās palīdzības organizators). Madonas, Cēsu un Alūksnes filiālēs būs iespējams turpināt studijas Latvijas Universitātē un iegūt profesionālā bakalaura grādu sociālajā darbā un 5.līmeņa profesionālo kvalifikāciju “Sociālais darbinieks”.

Studijas tiek organizētas nepilna laika klātienes formā. 1.līmeņa profesionālo augstāko izglītību ieguvušajiem speciālistiem (sociālais aprūpētājs; sociālais rehabilitētājs; sociālās palīdzības organizators) turpmāko studiju ilgums 2,5 gadi (5 semestri). Studijas notiks vienu dienu nedēļā. Studiju maksa ir 1200 eiro gadā.

Studiju maksa jāsedz pirmajā studiju semestrī (600 eiro). Pēc studiju uzsākšanas pirmā semestra sekmīgas pabeigšanas ir tiesības saņemt studiju kredītu ar valsts galvojumu, studiju laikā procentu maksājumus sedz valsts. Pēc studijām ir iespēja pieteikties kredīta dzēšanai, uz kuru var pretendēt, ja strādājat profesijā valsts vai pašvaldības institūcijās, kā arī nevalstiskā sektora institūcijās, kuras pilda valsts vai pašvaldību pasūtījumu sociālo pakalpojumu nodrošināšanā.

Aicinām pieteikties ziemas uzņemšanā klātienē Latvijas Universitātes filiālēs Alūksnē, Cēsīs un Madonā no 2. līdz 29. janvārim. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Studiju turpināšanai jāiesniedz sekojoši dokumenti:
1)pase/ID
2)iesniegums par studiju turpināšanu
3) diploms par 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību sociālās labklājības studiju virzienā (sociālais aprūpētājs; sociālais rehabilitētājs; sociālās palīdzības organizators)
4)sekmju izraksts

Vairāk informācijas par studiju iespējām LU Cēsu filiālē:
pa tālruni: 64122479, 26437549;
pa e-pastu: cesis@lu.lv.

Publicēšanas datums: 2019. gada 28. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt