A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Izglītība un konkursi vides kvalitātes uzlabošanai

Izglītība un konkursi vides kvalitātes uzlabošanai

SIA ZAAO (ZAAO) arī šajā mācību gadā aicina skolas un pirmskolas izglītības iestādes iesaistīties radošos, izglītojošos un praktiskos konkursos par vides tēmu. Tāpat reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe” turpināsies mācību programmas īstenošana, padziļināti nodrošinot zināšanas par dabas sistēmām un procesiem, kā arī cilvēka un vides mijiedarbību.

ZAAO vides izglītība ir vērsta uz bērnu un jauniešu līdzdalību vides kvalitātes uzlabošanā. Izmantojot saistošas izglītošanas formas tiek piesaistīta bērnu, jauniešu un viņu vecāku uzmanība aktualitātēm atkritumu jomā, veidota izpratne par videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu un lietota iepakojuma nodošanu otrreizējai pārstrādei, saudzējot dabas resursus.

Projektam ”Cilvēks vidē” šis būs jau četrpadsmitais norises gads. Skolu audzēkņiem ir iespēja darboties piecos aizraujošos un interesantos konkursos: „ZAAO pastkarte”; „ZAAO mēneša jautājums”, otrreizējo materiālu vākšanas akcija, „Vides spēles” un jaunums - skeču konkurss vidusskolām ””Es iesaistos „Bez atkritumiem” kustībā””. Vidusskolas klasēm projektu nedēļā piedāvāsim arī tēmas pētnieciskiem darbiem. Pirmsskolas izglītības iestāžu bērni aicināti iesaistīties konkursos: „ZAAO pastkarte”, otrreizējo materiālu vākšanas akcija un radošajā konkursā „ZAAO glezna”.

Jaunieši aicināti piedalīties arī individuālos konkursos un aptaujās sociālajā tīklā draugiem.lv profilā „ZAAO EKO burziņš”. Konkursu uzvarētājiem tiek piešķirtas balvas.

Papildus informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” konkursa nolikumiem un pieteikšanos, kā arī mācību programmas tēmu piedāvājums atrodams ZAAO mājas lapā www.zaao.lv, sadaļā „Sabiedrības izglītošana”.

2013./2014. mācību gadā konkursos iesaistījās 74 skolas un 39 pirmsskolas izglītības iestādes no ZAAO darbības reģiona, savukārt mācību programmas nodarbībās piedalījās 770 skolēni, sertifikātus saņēma 40 dažāda vecuma klašu grupas no 32 vispārizglītojošām izglītības iestādēm.


Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

Publicēšanas datums: 2014. gada 9. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt