A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Jaunā Cēsu Pilsētas vidusskola uzņem audzēkņus

Jaunā Cēsu Pilsētas vidusskola uzņem audzēkņus

No šī gada 1.septembra pēc Cēsu 2.vidusskolas un Cēsu pilsētas pamatskolas apvienošanās darbu sāks jaunā Cēsu Pilsētas vidusskola, un jau šobrīd topošā skola aicina pieteikties jaunos audzēkņus 2015./2016. mācību gadam.

Pilsētas vidusskolas direktore Aija Sīmane stāsta, ka jaunās skolas devīze ir “Skola visiem un ikvienam”, tādējādi uzsverot skolas atvērtību, elastību un spēju pielāgoties ikviena skolēna interesēm.

Cēsu Pilsētas vidusskolā varēs apgūt izglītību no 1. līdz 12. klasei. Skola pārņems 2.vidusskolas tradīcijas un turpinās īstenot arī neklātienes un vakara izglītības programmas. Uzņemšana notiek Cēsu pilsētas pamatskolas lietvedībā, kā arī līdz 1.augustam Cēsu 2.vidusskolā.

Cēsu Pilsētas vidusskolā mācības noritēs esošās Cēsu pilsētas pamatskolas telpās L.Paegles ielā 1. Kā stāsta A.Sīmane, jau šobrīd esošajā pamatskolā ir sākta renovācija, lai pēc iespējas labāk pielāgotu telpas vidusskolas vajadzībām.

“Topošās vidusskolas skolotāju kolektīvs būs veidots no Pilsētas pamatskolas un 2. vidusskolas kolektīviem, un jau šobrīd ļoti aktīvi notiek kolēģu iepazīšanās un sadarbošanās, iekārtojoties jaunajās telpās,” stāsta A.Sīmane.

Cēsu Pilsētas vidusskolā paredzēts pilnveidot dabaszinātņu cikla priekšmetu auditorijas, kurās skolēniem no 1. līdz 12.klasei mācību kabinetos ar nestandarta aprīkojumu, pielietojot jaunākās tehnoloģijas, būs iespēja iegūt savām spējām un interesēm atbilstošu kvalitatīvu vidējo izglītību.

No 20. augusta, kad skolā noslēgsies renovācija, ikviens interesents būs aicināts iepazīties ar Pilsētas vidusskolas telpām un mācību programmām.

Plašāku informāciju par Cēsu Pilsētas vidusskolu un uzņemšanu var uzzināt pie direktores Aijas Sīmanes par tel.26352838.

Savukārt esošās Cēsu 2. vidusskolas telpās rudenī tiks izvietota Cēsu Profesionālā vidusskola. Tās vajadzībām jau ir uzcelts jauns un moderns mācību korpuss, kas nozīmēs, ka Cēsīs būs Eiropas standartiem atbilstoša profesionālā vidusskola.

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas speciāliste
Ance Saulīte

Publicēšanas datums: 2015. gada 8. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt