A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Jaunas tradīcijas sākums Cēsu pilsētas pamatskolā!

Jaunas tradīcijas sākums Cēsu pilsētas pamatskolā!

Jau ilgus gadus Cēsu pilsētas pamatskolā darbojas Satiksmes noteikumu pulciņš. Tradicionāli visās CSDD organizētajās sacensībās jaunie velosipēdisti allaž bijuši godalgoto vidū.

Šogad pulciņu vada skolotāja Vineta Stīpniece, kura skolā arī organizē, sadarbojoties ar CSDD Cēsu nodaļu, divpadsmitgadīgo skolēnu mācības, lai iegūtu oficiālu prasmīga velosipēdista apliecību.

Šajā mācību gadā skolēnu komanda ,,MM5” veiksmīgi piedalījās CSDD organizētajā konkursā ,,Gribu būt mobils” Valmierā un iekļuva labāko – finālistu -  septītniekā. Pārliecinošs un pieredzi rosinošs bija starts konkursa finālā Rīgā, kurā gados jaunie dalībnieki ieguva 5.vietu.

30. maijā skolotāja Vineta Stīpniece kopā ar komandu ,,MM5” organizēja velosipēdistu sacensības „Esi mobils” visas skolas mērogā no 1. līdz 9.klasei. Skolēniem bija jārāda savas prasmes gan ceļu satiksmes noteikumu zināšanā, gan velosipēda uzbūvē, gan dažādu šķēršļu pārvarēšanā ar velosipēdu, kā arī bija jānodemonstrē uz modelēta ceļa maketa praktiskās iemaņas ceļu satiksmes noteikumos.

Lielu darbu sacensību organizēšanā un vadīšanā paveica 6.b klases skolēni Māris Millers un Dāvis Dāvids Miķis.
Sacensībās piedalījās skolēnu vecāki un klašu audzinātāji, kuri darbojās gan kā tiesneši, gan rūpējās par bērnu drošību.

Īpašs paldies vecāku domes priekšsēdētājai Elīnai Stapulonei.

Sacensības atbalstīja un visi sacensību dalībnieki saņēma dāsnas dāvanas no  Latvijas Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes.

Paldies par sadarbību Latvijas Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes vecākajai inspektorei Vinetai Pavlovskai un inspektoriem Ilmāram Plētienam un Danai Fedulovai.Informāciju sagatavoja:
Cēsu pilsētas pamatskolas
Direktors Māris Šķēle

Publicēšanas datums: 2013. gada 4. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt