A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”

Jaunieši aicināti pārbaudīt sevi erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”

Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem ir iespēja pieteikties dalībai erudīcijas konkursā “Nāc un dari, jo tu to vari!”.  Pieteikšanās tiešsaistē līdz 2013. gada 1. maijam.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par ES programmu „Jaunatne darbībā”, mobilitāti un Eiropas Savienību, pārbaudīt jauniešu erudīciju, skolā un ārpus tās apgūtās zināšanas un praktiskās iemaņas. Erudīcijas konkursā pirmo vietu ieguvusī komanda saņems galveno balvu – ārzemju ceļojumu.

Konkurss notiks vairākos posmos. Lai pieteiktos pirmajam posmam, jauniešu komandai (4 dalībnieki: 2 puiši un 2 meitenes) līdz 2013. gada 1. maijam ir jāreģistrē komanda un jāatbild uz erudīcijas jautājumiem tiešsaistē: http://ejuz.lv/5tpor. Uzdevumu izpildei būs ierobežots laiks - 15 minūtes. Konkursā drīkst piedalīties ikviens 13 - 18 gadus vecs jaunietis, un komandu var veidot 4 dalībnieki (2 puiši un 2 meitenes), kas pārstāv vienu vai vairākas klases, skolu, jauniešu centru, nevalstisko organizāciju, pašvaldību vai vienkārši draugu, domubiedru grupu.

Pēc pirmā atlases posma 10 veiksmīgākās komandas piedalīsies pusfinālā - reģionālajos turnīros (Siguldā: 13. maijā; Tukumā: 15. maijā; Saldū: 17. maijā; Cēsīs: 20. maijā un Rēzeknē: 23. maijā). Reģionu uzvarētāji – 5 komandas - sacentīsies Eiropas Jaunatnes nedēļas noslēguma pasākumā - fināla spēlē 2. jūnijā Rīgā.

Erudīcijas konkursa nolikums:   www.jaunatne.gov.lv

Konkursu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.


Publicēšanas datums: 2013. gada 25. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt