A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Karavīri un amatpersonas Cēsu skolās stāstīs par Latvijas desmitgadi NATO

Karavīri un amatpersonas Cēsu skolās stāstīs par Latvijas desmitgadi NATO

Skolu akcijas „Latvijas desmitgade NATO” laikā Cēsu un apkārtnes skolās viesosies Aizsardzības ministrijas darbinieki un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīri.

11.martā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāziju apmeklēs Aizsardzības ministrijas Preses nodaļas vecākā referente Sanda Svetoka un NBS Instruktoru skolas komandieris pulkvežleitnants Reinis Baško. 12.martā Priekuļu vidusskolā un 13.martā Runas vidusskolā viesosies NBS Instruktoru skolas karavīri - komandieris pulkvežleitnants Reinis Baško un Mācību daļas virsnieks kapteinis Dainis Balodis.

Savukārt 7.aprīlī Cēsu Valsts ģimnāzijā ar lekciju uzstāsies Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vecākā referente Elīna Neimane un NBS Instruktoru skolas komandieris pulkvežleitnants Reinis Baško.

Martā un aprīlī visā Latvijā norisinās lekciju cikls, kurā Aizsardzības ministrijas un Ārlietu ministrijas darbinieki, kā arī Nacionālo bruņoto spēku karavīri apmeklē skolas, lai stāstītu par Latvijas dalības NATO desmitgadi. Skolas bija aicinātas pieteikties lekcijām līdz 21.februārim, un interesi par šo iespēju izrādīja vairāk nekā 100 skolu visā Latvijā.

29.martā apritēs 10 gadi, kopš Latvija ir kļuvusi par pasaulē spēcīgākās militārās alianses – NATO – dalībvalsti.

Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente

Publicēšanas datums: 2014. gada 10. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt