A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Karjeras nedēļas ietvaros digitālā karjeras spēlē jaunieši var uzzināt savu personības tipu

Karjeras nedēļas ietvaros digitālā karjeras spēlē jaunieši var uzzināt savu personības tipu

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sociālajā tīklā Draugiem.lv izveidojusi digitālu spēli „Kāds tipiņš Tu esi?”, lai jauniešiem interaktīvā veidā parādītu, kā pašiem meklēt atbildes uz savas karjeras izvēles jautājumiem. Spēle piedāvā jauniešiem izvērtēt savu uzvedību dažādās ikdienas situācijās, atklājot viņu karjeras veidošanas personības tipu. VIAA šo iniciatīvu ieplānojusi gadskārtējās Karjeras nedēļas ietvaros.

Savu personības tipu jaunietis var noteikt, izvēloties kādu no pieciem uzvedības veidiem desmit dažādās, bet viņam zināmās situācijās, piemēram, skolā vai mājās.

Spēlē iespējams izzināt, kā jaunietim piemītošās personības iezīmes, īpašības un spējas visveiksmīgāk izmantot karjeras plānošanā, kā arī saņemt ieteikumus to pilnveidei. Papildus iespējams iegūt noderīgu informāciju par vietnēm un rīkiem, kas vairāk atklāj nākotnes profesijas aizkulises.

„Bērnībā ikviens ir spēlējies dakteros vai radiniekiem dzīvojamā istabā iekārtojis skatuvi nelielai leļļu teātra izrādei, vai arī sēdējis pie traktora stūres un iztēlojies, kā ar to pārliecinoši dodas uz priekšu. Katra šī spēle mazliet atklāja mūsu intereses, vēlmes un to, kā mēs redzam sevi, kad būsim “lieli”. Tāpēc šoreiz aicinām jauniešus iemēģināt digitālo spēli, lai labāk sevi izprastu un novērtētu,” stāsta Aleksandra Joma, VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta direktore.

Digitālā spēle „Kāds tipiņš Tu esi?” pieejama vietnē www.draugiem.lv/viaa.


Informāciju sagatavoja:
Justs Dimants, Karjeras nedēļas 2014 komunikācijas konsultants
Mob. tālr.: (+371) 28360777; e-pasts: justs.dimants@hauska.com

Publicēšanas datums: 2014. gada 15. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt