A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Labdarības pasākums „Ar eņģeli plaukstiņā”

Labdarības pasākums „Ar eņģeli plaukstiņā”

Ziemassvētku laiks ir sirsnības, mīļuma, labestības un gaišuma apmirdzēts laiks, tas ir ne tikai mīlestības ņemšanas, bet arī došanas laiks.

Lai sagādātu prieku bērniem, kuri palikuši bez vecāku apgādības un dzīvo audžuģimenēs un  pateiktos viņu aizbildņiem, Cēsu novada izglītības iestāžu skolēni un viņu pedagogi un vecāki Cēsu pilsētas pamatskolas skolotājas Vinetas Stīpnieces vadībā sagatavojuši labdarības pasākumu „Ar eņģeli plaukstiņā”. Labdarības pasākums notiks š. g. 11.decembrī Cēsu 2.pamatskolā. Uz to tiek aicināti audžuģimeņu bērni un viņu aizbildņi no Cēsu, Amatas, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novadiem.

Labdarības pasākums tika sagatavots mēneša laikā, kura radīšanā iesaistījušies vairāk nekā trīsdesmit pedagogu un 150 skolēnu, kā arī viņu vecāki. Cēsu novada skolēni pedagogu vadībā izveidojuši pasākuma logo, afišas un uzlīmes maketu, un ielūgumus pasākuma mērķauditorijai. Kā dāvinājumu vienaudžiem no audžuģimenēm skolēni apgleznojuši stikla krūzes, no saviem zīmējumiem sagatavojuši gleznas, sacepuši piparkūkas no piecdesmit kilogramiem piparkūku mīklas un iesaiņojuši saldumu pakas, kā arī sagatavojuši priekšnesumus. Priekšnesumu gatavošanā iesaistījušies ne tikai Cēsu novada skolu skolēni, bet arī audžuģimeņu bērni. No sagatavotajiem priekšnesumiem tiks izveidots pasākuma  koncerts, kā arī organizētas kopējās rotaļās. Pateicoties pasākuma sponsoriem, tiks piedāvāti saldumi, augļi un limonāde.

Pasākuma gatavošanas aktivitātes tika fotografētas un izveidotā prezentācija tiks demonstrēta pasākuma laikā.
Paldies visiem pasākuma atbalstītājiem, labvēļiem un pasākuma sagatavošanā iesaistītajiem pedagogiem, skolēniem un vecākiem!

Mēs visi kopā varam darīt labāku šo pasauli! Lai siltums un mīlestība visos!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Izglītības nodaļas metodiķe Biruta Dambīte

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Projekta asociētie partneri un līdzfinansētāji: Cēsu novada pašvaldība, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas pilsētas pašvaldība un Preiļu novada pašvaldība


Publicēšanas datums: 2014. gada 8. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt