A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » LU Cēsu filiālē jauna studiju programma "Sporta treneris"

LU Cēsu filiālē jauna studiju programma "Sporta treneris"

Studenti aicināti pieteikties jaunai studiju programmai “Sporta treneris”, kura no 2019.gada septembra tiks īstenota Latvijas Universitātes Cēsu filiālē.

Programmas mērķis ir  nodrošināt iespēju studentiem iegūt sporta trenera darbam nepieciešamās zināšanas, prasmes, kompetenci ar sporta trenera kvalifikāciju atbilstīgi nacionālā un starptautiskā mērogā izvirzītām profesionālās kompetences prasībām. Pēc programmas beigšanas studenti spēs formulēt un analizēt praktiskās problēmas sporta trenera darbā, iegūt nepieciešamo informāciju un, ievērojot profesionālās ētikas pamatprasības, izmantot to skaidri definētu problēmu risināšanai sporta treniņu plānošanā, organizēšanā un novērtēšanā, kā arī spēs plānot, organizēt, vadīt un izvērtēt treniņu procesu noteiktā sporta veidā (basketbolā un futbolā), pielietojot atbilstošas metodes un ņemot vērā mērķgrupas individuālās vajadzības un spējas sporta treniņu procesā.

Studiju programmas “Sporta treneris” absolventi varēs turpināt studijas profesionālajās bakalaura sporta studiju programmās LU, Latvijā un pasaulē. Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Sporta treneris” absolventiem ir plašas iespējas strādāt sporta klubos, biedrībās, sporta skolās.  

Pieteikties studijām var līdz 31.augustam darba dienās no plkst.9.00 līdz plkst.15.30 un 31.augustā no plkst.9.00 līdz plkst.12.00 LU Cēsu filiālē L.Katrīnas ielā 2, 2.stāvā.Vairāk informācijas par studiju programmu ŠEIT.


Publicēšanas datums: 2019. gada 12. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt