A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Mācību centrs Betas Nams aicina pieteikties pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas (A programma) semināros

Mācību centrs Betas Nams aicina pieteikties pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas (A programma) semināros

„Konfliktsituāciju risināšanas iespējas skolā”. Semināra mērķis ir veidot konfliktu risināšanas prasmes un praktiskās iemaņas profesionāļiem. Stundu skaits: 12.

„Montesori pedagoģijas metodes un materiāli matemātikas apguvē”. Semināra mērķis ir pedagoģiskās kompetences paaugstināšana, dažādu montesori pedagoģijas metožu un matemātikas materiāla apgūšana. Stundu skaits: 18.

„Mākslas terapijas grupa”. Mērķis - sevis izzināšana caur mijiedarbību grupā - atbilžu meklēšana uz aktuāliem dzīves jautājumiem, līdzsvara rašana starp emocijām, prātu un uzvedību, iekšējo konfliktu risināšana, resursu apzināšana. Stundu skaits: 36.

„Pedagoģskās kompetences paaugstināšanas un atbalsta grupa”. Grupa orientēta uz dalībnieku izaugsmi, pedagoģiskās kompetences paaugstināšanu, viedokļu un pieredzes apmaiņu, psiholoģiskās un emocionālās labsajūtas saņemšanu. Stundu skaits: 36.

Semināra dalībnieki saņems apliecības par semināra apmeklējumu, kas saskaņotas atbilstoši noteikumiem par pedagogu profesionālās pilnveides kvalifikāciju.

Pieteikšanās un precīzāka informācija par semināru saturu, izmaksām un norises laikiem mājas lapā www.betasnams.lv sadaļā Mācību centrs.

Semināri tiek organizēti Betas Namā, Raunas iela 9, Cēsīs.

Sia Betas Nams
Raunas iela9, Cēsis
www.betasnams.lv
Mob.: 28380007

Publicēšanas datums: 2014. gada 10. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt