A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Cēsu pilsētas svētkus "Cēsis 813"?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Mācību gadu uzsāk "Turības" Cēsu filiāle

Mācību gadu uzsāk "Turības" Cēsu filiāle

Pirmdien, 8.septembrī, tika svinīgi atklāts jaunais studiju gads "TURĪBAS" Cēsu filiālē. Cēsu filiāles studentu pulkam šogad pievienojās 72 jaunie studenti no Siguldas, Rīgas, Valmieras, Smiltenes, Limbažiem, Cēsīm, Priekuļiem un tuvākās apkārtnes. Filiāles jaunie studenti izvēlējušies studēt gan "Tiesību zinātņu", gan "Finansu un grāmatvedības", gan "Mārketinga un tirdzniecības" studiju programmās.

Studiju gada atklāšanā studenti pulcējās Cēsu Valsts ģimnāzijas zālē, kur saņēma iedvesmojošus sveicienus no filiāles vadītājas Ingas Jurševskas, saviem pasniedzējiem un vecāko kursu studentiem. Klātesošos uzrunāja arī TURĪBAS studiju attīstības un sabiedrisko attiecību prorektors Imants Bergs. Viņš pastāstīja par šajā gadā paveikto TURĪBĀ, plāniem tuvākai un tālākai nākotnei, kā arī iepazīstināja studentus ar prakses un studiju iespējām ārzemēs ERASMUS programmas ietvaros.

Saņēmuši vēlējumus un ieteikumus veiksmīgai studēšanai, filiāles studenti devās uz pirmajām lekcijām šajā, 2018./2019. studiju gadā.


Publicēšanas datums: 2018. gada 12. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt