A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Mājturības un tehnoloģiju skolotāju pieredze Jelgavā.

Mājturības un tehnoloģiju skolotāju pieredze Jelgavā.

2014.gada 3.jūnijā Mājturības skolotāju metodiskā apvienība rīkoja pieredzes apmaiņas braucienu uz Jelgavu. Tika apmeklēta Ozolnieku vidusskola, kur laipni sagaidīja skolas direktore Klāra Stepanova. Neliela ekskursija pa Ozolnieku vidusskolas skaistajām un izremontētajām telpām, kuras aprīkotas ar modernām IT tehnoloģijām, kā arī iespēja gardi paēst skolas ēdnīcā.

Ozolnieku vidusskolas skolotājs Ainārs Kākers parādīja labas prakses piemērus IT tehnoloģiju izmantošanu mācību stundās, kā arī pastāstīja un nodemonstrēja CNC kokapstrādes frēzmašīnu darbībā un tās iespējas. Ainārs Kākers laipni dalījās ar darba metodēm, plāniem, ko izmanto stundās, kā arī izveidojas auglīga domu apmaiņa starp kolēģiem.

Jelgavā tika apmeklēts Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra Metālapstrādes mācību parks, kur parka vadītājs Māris Ernstsons skolotājus interaktīvi iepazīstināja ar modernajām metālapstrādes CNC mašīnām un metālapstrādes attīstību un mācību procesu, mācību parka būtību un tajā notikušā mācību procesa apguvi.

Kā nobeigumā, apmeklēja Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra izstrādāto projektu- 52 aizraujoši eksperimenti mācību stundām un starpbrīžiem jeb „Miniphänometa”. „Miniphänometa” komanda iepazīstināja ar metodikas mērķiem, kā arī aicināja skolotājus iemēģināt dažus eksperimentus. Notika domu apmaiņa un saruna ar Jelgavas Mājturības un tehnoloģijas metodiskā apvienības vadītāju Ivetu Līci par mācību priekšmeta aktualitātēm.


Publicēšanas datums: 2014. gada 6. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt