A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » No 13. oktobra Cēsīs sākas Karjeras nedēļa

No 13. oktobra Cēsīs sākas Karjeras nedēļa

Pirmdien, 13. oktobrī, Cēsīs tiks atklāta Karjeras nedēļa, kuras laikā visu nedēļu skolās notiks dažādi pasākumi, rosinot skolēnus padomāt par savu nākotnes mācību virzienu un profesiju.

Karjeras nedēļā notiks atvērto durvju dienas Cēsu Profesionālajā vidusskolā, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu Valsts ģimnāzijā, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes un Liepājas Universitātes prezentācijas.

Skolās saistošas nodarbības un stāstījumus par uzņēmējdarbību, komunikāciju, tūrismu un citām tēmām vadīs dažādu nozaru pazīstami speciālisti un augstskolu pārstāvji. Skolēniem paredzētas arī dažādas meistarklases, profesiju testi un radošās darbnīcas.

Vēl līdz 22. oktobrim Cēsu novada skolēni aicināti iesaistīties Cēsu novada pašvaldības organizētajā Biznesa ideju konkursā.

Otrdien, 14. oktobrī, plkst. 17.30 Cēsu Pilsētas pamatskolā notiks nodarbības 8. un 9. klašu skolēnu vecākiem par bērnu profesijas izvēli, kur aicināti visu skolu bērnu vecāki.

Karjeras nedēļu no 13. līdz 17. oktobrim organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra, izmantojot arī Eiropas Komisijas Euroguidance programmas atbalstu. VIAA šo iniciatīvu realizē sadarbībā ar 15 Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm. Karjeras nedēļas laikā jaunieši var padziļinātāk izpētīt gan profesionālās, gan augstākās izglītības piedāvājumus, tikties ar uzņēmējiem, apzināt savas prasmes un talantus.

Publicēšanas datums: 2014. gada 9. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt