A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » No 7. līdz 11. oktobrim Cēsu novadā Karjeras nedēļa!

No 7. līdz 11. oktobrim Cēsu novadā Karjeras nedēļa!

Cēsu  novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru no  7. līdz 11.oktobrim organizē Karjeras nedēļu, kas ietver daudzveidīgus pasākumus dažādu klašu skolēniem un viņu vecākiem, sniedzot atbalstu profesijas izvēlē. Vecāki, kuru bērni mācās 8., -12.klasēs, aicināti dalībai šādos pasākumos:

7.oktobrī (pirmdiena) plkst. 14.00 Karjeras nedēļas atklāšana, informācija par pieprasītākām profesijām, par profesijas izvēles atbalsta personāla pieejamību Cēsīs, par to, kā vecākiem saprast, kā veicas bērniem, par to, kā gūt pieredzi izvēlētajā profesijā. Tikšanās notiek Cēsu Bērnu un jauniešu centrā Bērzaines ielā 4, Cēsīs.

7.oktobrī (pirmdiena) 16.30 lekcija „ Psihofizioloģiskie aspekti karjeras izvēlē” . RPIVA Pedagoģijas un psiholoģijas pētnieciskā institūta vadītāja Dr.biol., asoc. prof. Daina Voita  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā Lielās Katrīnas ielā 2, Cēsīs.

10.oktobrī (ceturtdiena) 17.00 vecākiem  interaktīva nodarbība „ Kā vecākiem saglabāt efektīvu komunikāciju, sniedzot atbalstu saviem bērniem karjeras attīstībā? Tikšanās ar Svetlanu Romašinu  - Rīgas Koučinga skolas direktori, kouču- treneri un Ligitu Embrekti – izaugsmes veicinātāju/ kouču, karjeras konsultanti. Nodarbības notiek Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijā Lielās Katrīnas ielā 2, Cēsīs.

11.oktobrī (piektdiena) 15.00  vecāki aicināti piedalīties Karjeras nedēļas noslēguma pasākumā, kurā būs informācija par karjeras nedēļas norisi, biznesa konkursa uzvarētāju prezentācija un īsfilmu konkursa „ Mirklis profesijā” uzvarētāju filmu demonstrēšana, īsa informācija par aktiera profesiju un Rīgas Improvizācijas teātra uzstāšanās. 

Karjeras nedēļas pilnā programma (pdf)

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Izglītības nodaļas metodiķe
Dzintra Kozaka 2912 63 73

Publicēšanas datums: 2013. gada 26. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt