A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Norit skolēnu pieteikšanās Ēnu dienai Cēsu klīnikā

Norit skolēnu pieteikšanās Ēnu dienai Cēsu klīnikā

SIA ‘’CĒSU KLĪNIKA” jau otro gadu pēc kārtas ir ņēmusi aktīvu līdzdalību ikgadējā karjeras izglītības akcija Ēnu diena, kura šogad notiks 12.februārī, lai stiprinātu Latvijas jauniešu uzņēmību un iedvesmotu darbam medicīnas nozarē. Skolēnu pieteikšanās Ēnu dienas vakancēm būs iespējama līdz 31.janvārim. Ēnu dienā var piedalīties ikviens 1. – 12.klašu skolēns. Īpaši iesakām šo iespēju izmantot vidusskolēniem, kuriem drīzumā jāizdara izvēle par nākotnes profesiju! Šogad ēnas var pieteikties uz neiroloģijas-terapijas, ķirurģijas-traumatoloģijas, uzņemšanas nodaļas, dzemdību-ginekoloģijas nodaļas un bērnu nodaļas virsārstu un virsmāsu ēnu vakancēm, kā arī fizioterapeita, vecmātes,  vecākā radiologa un diagnostikas nodaļas vadītāja un medicīnas direktores ēnas vakance ir pieejama.

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Karjeras izglītības akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum nākotnē, kā arī demonstrētu saikni starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus jēgpilni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Pieteikšanās http://enudiena.lv/vakancu-saraksts

Atsauksmes par ēnu dienu 13.02.2013. SIA Cēsu klīnika
Labvakar!  
Kā atceros šodienas piedzīvojumus-tā ļoti, ļoti smaidu!
Pie reizes aprakstīšu arī savas šodienas sajūtas!

  Ēnu dienu Cēsu klīnikā bija varens piedzīvojums. Pirmais, kas tik ļoti mani piesaistīja, bija sirsnīgā uzņemšana, siltie, smaidīgie cilvēki. Pat garderobes tante zināja par šādu pasākumu un mīļi aprunājās.
  Jau pirmajā brīdī sajutos lepna, ka pirmo reiz šādā, savā ziņā avantūrā, Ēnu dienā, esmu iesaistījusies un nonākusi tieši šeit.
  Būt par ēnu, sākumā bija mazliet mulsinoši. Likās, jocīgi kādam cilvēkam, būt pielipušam kā dadzītim. Taču pēc pirmā mulsuma, jutos pavisam brīvi-par spīti aizsmakušajai balsij-nekautrējos jautāt visus jautājumus, kas vien ienāca prātā. Protams, bērnu nodaļas māsiņas, atbildēja pavisam izsmeļoši, atklāti un ar smaidu uz lūpām.
  Šodiena bija neatsverams palīgs manu nākotnes plānu izvēlei- tagad noteikti zinu, ka sapnis par dzīves saistīšanu ar medicīnu-IR mans.
  Laiks, ko pavadījām Cēsu klīnikā, ēnojot, bija  pārdomāts. Prieks, ka nu mājiniekiem varu lielīties ar jauko piespraudīti "Bērnu nodaļas māsas ēna".
  Jūsu klīnikā sajutu to, ka ikviens no mediķiem savu darbu mīl, jo tādu degsmi, stāstot par savu darbu, bieži nenākas dzirdēt. Jebkurā kabinetā, telpā, kurā iegājām, mūs sagaidīja smaids un ieinteresējoši stāsti.

  Esmu jums parādā daudz mazu un lielu paldiesu! Vēl aizvien, draugiem un ģimenei stāstot par šodienu, smaidu kā aptrakusi!
  Lai viss izdodas tik pat jauki un sirsnīgi arī turpmāk  
[Vienīgais ieteikums-ļoti gribējās ietērpties arī medmāsu uzsvārcītī- lai sajustos vēl atbildīgāk]

Ar sirsnīgu sveicienu,
Ēna


Publicēšanas datums: 2014. gada 20. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt