A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Noslēdzies projekts “Operācija - PRIEKS”

Noslēdzies projekts “Operācija - PRIEKS”

Noslēdzies biedrības “Youth for City – City for Youth” projekts “Operācija - PRIEKS”, kas īstenots, sadarbojoties ar Cēsu novada Jauniešu domi.

Projekta vispārējais mērķis ir, iesaistot jauniešus, izveidot Cēsu novada jauniešu vizuālo identitāti un komunikāciju, tādējādi popularizējot iespējas jauniešiem un veicinot jauniešu iesaisti un dalību sabiedriskajās aktivitātēs un jauniešu organizācijās, kas attīstīs darba tikumu, iniciatīvas un uzlabos dzīves kvalitāti.

Deviņu mēnešu laikā jaunieši ir guvuši un pilnveidojuši zināšanas vairākās jomās, piemēram, vizuālās identitātes izstrādē, kvalitatīva satura veidošanā, kas paredzēts izmantošanai plašsaziņas līdzekļos, vizuālo materiālu izstrādē, video veidošanā, kā arī pasākumu un video gaismošanā. Noslēdzoties projektam, varam apgalvot, ka sasniegts vēl vairāk kā iecerēts. Jauniešu interese nenoliedzami bijusi ļoti liela, tādēļ esam priecīgi, ka projektam redzams turpinājums.

Teorētiskām zināšanām bez praktiskas darbošanās nav lielas nozīmes, tādēļ jaunieši par savām spējām pārliecinājās, darbojoties reālās situācijās. Izveidotais vienotais jauniešu komunikācijas rīks CĒSIS JAUNIEŠIEM, kas sevī ietver Facebook un Instagram profilu, kā arī mājaslapu cesisjauniesiem.weebly.com, pierāda jauniešu spēju veidot kvalitatīvu, mūsdienīgu un, galvenokārt, jaunieti interesējošu saturu. Katra izveidotā publikācija parāda Cēsu jauniešu vērtības un intereses – tās iekļautas jaunizveidotajā vizuālajā identitātē.

Projekta sākuma posmā veiktā aptauja parādīja, ka jaunieši Cēsīs nejūtas informēti par pilsētā notiekošo, tādēļ nepieciešams vienots kvalitatīva satura ieguves avots, lai uzzinātu visu sev svarīgo. Apzinot vēlmes un intereses, tapis ērts un ikvienam pieejams rīks, kas veicina jauniešu iesaisti aktivitātēs, kā arī satuvina jauniešus ar dažādām interesēm.

Esam gandarīti, ka jau šobrīd vērojama pozitīva statistika jauniešu iesaistē dažādās aktivitātēs un pilsētas dzīves veidošanā. Priecājamies, ka jaunās prasmes pierādītas tādos pasākumos kā Jauniešu diena, Ziemassvētku pasākums, Sniega diena, Zemes stunda. Projekta īstenošana būtiski uzlabojusi jauniešu informētību un pierādījusi, cik spējīgi, radoši un darboties griboši ir jaunieši Cēsīs.

Jaunās platformas izveide un jauniegūtās prasmes ir nozīmīgs  solis pilsētas attīstībā. Prieks, ka kopā veidojam un attīstām jauniešu dzīvi Cēsīs, priecājamies, ka varam dzīvot pilsētā, kas bagāta ar neatlaidīgiem un uz attīstību tendētiem  jauniešiem.

Radīsim prieku kopā arī turpmāk!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Publicēšanas datums: 2019. gada 25. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt