A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Noslēgusies nometne „Gribu-Varu – Daru”.

Noslēgusies nometne „Gribu-Varu – Daru”.

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra finansiālu atbalstu Cēsu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Cēsu novada p/a „Sociālais dienests” organizēja dienas nometni bērniem „Gribu – Varu – Daru!”.

Nometnes galvenā ideja bija ļaut bērniem un pusaudžiem apzināt savas intereses kādā konkrētā interešu izglītības jomā, apzināt viņu intereses, vēlmes un jau esošās iemaņas; iepazīstināt ar piedāvātajām interešu izglītības programmām un organizēt radošās darbnīcas, sporta aktivitātes un citas nodarbības, lai bērni un pusaudži varētu praktiskā darbībā pārliecināties, kas viņus interesē visvairāk un ar ko viņi gribētu nodarboties brīvajā laikā arī turpmāk.

Vairāk foto skatīt šeit.

Kopā pavadījām jauku un notikumiem bagātu nedēļu. Iepazīstoties ar dizaina un mākslas pulciņiem, jaunieši izstrādāja dizainu un veica grafiti uz vienas no Cēsu sienām. Jaunieši arī gatavoja koka rotas, māla maskas, lēja sveces, vārīja ziepes, kā arī pavadīja laiku dažādās stratēģijas un saliedēšanās aktivitātēs.

Pats galvenais nometnes novērtējums ir, ka bērniem patika tas, ko viņi darīja un izteica vēlmi pievienoties kādā no interešu izglības pulciņiem.

Publicēšanas datums: 2014. gada 26. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt