A  A  A
Lapas karte






Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Novada olimpiāžu rezultāti

Novada olimpiāžu rezultāti

Vēstures olimpiādē 9.-12.klasēm:

9.klašu grupā:
  • 1.vietas ieguva Viesturs Romka no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Aivars Karlsons) un Līva Krēgere no Cēsu 1.pamatskolas (sk. Laine Ūdre).
  • 2.vietas ieguva Evelīna Jonina un Renārs Šķesteris no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Inese Sīmane).
  • 3.vietas ieguva Daniēls Dadzītis no Cēsu 2.pamatskolas (sk. Sarmīte Keņģe), Ilze Kampenusa un Kārlis Kide no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. I.Sīmane), kā arī Ance Valnere no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Karlsons).
  • Atzinības ieguva Kristiāna Šteimane no Cēsu 2.pamatskolas (sk. S.Keņģe), Sabīne Nīmane no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Karlsons) un Renāts Lācis no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. I.Sīmane).
 
10.-12.klašu grupā:
  • 1.vietas ieguva Andrejs Ķīlis un Agris Ratniks no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. I.Sīmane).
  • 2.vietas ieguva Kaspars Caune un Linda Prokofjeva no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Ingūna Irbīte un Aivars Karlsons).
  • 3.vietu ieguva Mairis Teteris no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Solveiga Upīte).
  • Atzinības ieguva Sofija Novicka, Trīne Žagare un Rihards Voldemārs Vaivods no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. S.Upīte un I.Sīmane), kā arī Voldemārs Veitners no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. I.Irbīte).
Fizikas olimpiādē 9.-12.klasēm:

9.klašu grupā:
  • 1.vietu ieguva Kārlis Kide no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Ligita Neimane).
  • 2.vietu ieguva Matīss Timermanis no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. L.Neimane).
  • 3.vietas ieguva Renārs Šķesteris, Ilze Kampenusa un Igors Vinogradovs no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. L.Neimane).
  • Atzinības ieguva Elizabete Krūmiņa no Cēsu 1.pamatskolas (sk. Selga Lukjanska) un Daniēls Dadzītis no Cēsu 2.pamatskolas (sk. Ingrīda Brizga).
 
10.klašu grupā:
  • 1.vietu ieguva Rūdolfs Zvejs no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Reinis Lazdiņš).
  • 2.vietas ieguva Alexander Boytsov un Marta Reinsone no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • 3.vietas ieguva Beatrise Baijere no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Igors Bužs), kā arī Kristiāns Kociņš un Emīlija Gārša no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • Atzinības saņēma Viktorija Vildiņa un Artūrs Smiltiņš no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
 
11.klašu grupā:
  • 1.vietu ieguva Sandra Siliņa no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • 2.vietu Matīss Platacis no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. I.Bužs).
  • 3.vietu ieguva Andrejs Ķīlis no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • Atzinības ieguva Rihards Voldemārs Vaivods no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
 
12.klašu grupā:
  • 1.vietu ieguva Renāts Jurševskis no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • 2.vietas ieguva Vitālijs Vinogradovs no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. I.Bužs) un Anastasija Skribe no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • 3.vietu ieguva Kārlis Ogliņš no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
  • Atzinību ieguva Tomass Parandjuks no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. R.Lazdiņš).
Matemātikas olimpiādē 9.-12.klasēm:

9.klašu grupā:
  • 1.vietas ieguva Matīss Timermanis un Ketija Puņeiko no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Anita Slaidiņa).
  • 2.vietas ieguva Kristiāns Ozols, Renārs Šķesteris un Igors Vinogradovs no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Slaidiņa un Biruta Boze).
  • 3.vietas ieguva Kārlis Kide un Artūrs Tinuss no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Slaidiņa).
  • Atzinības ieguva Renāts Lācis, Katrīna Valdmane un Ilze Kampenusa no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Slaidiņa).
 
10.klašu grupā:
  • 1.vietas ieguva Elīna Skrodere, Diāna Namniece, Kate Anete Jansone un Anete Sniedze no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Agrita Bartušēvica).
  • 2.vietas ieguva Kristiāns Kociņš, Gvido Jaunzems, Viktorija Vildiņa, Emīlija Zelma Gārša no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica un Laila Ruķe).
  • 3.vietas ieguva Raivis Rudzītis, Marta Reinsone un Markuss Martinsons no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. L.Ruķe un A.Bartušēvica).
  • Atzinības ieguva Anna Damberga no Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas (sk. Dace Brakša) un Alexander Boytsov no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica).
 
11.klašu grupā:
  • 1.vietu ieguva Sandra Siliņa no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica).
  • 2.vietu ieguva Agris Ratnis no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica).
  • 3.vietas ieguva Mišela Vinogradova un Arta Soboļeva no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica).
  • Atzinības ieguva Edgars Krūmiņš, Rihards Voldemārs Vaivods, Laura Eglīte un Linda Podniece no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica).
12.klašu grupā:
  • 1.vietu ieguva Renāts Jurševskis no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. L.Ruķe).
  • 2.vietu ieguva Elīza Marta Stangaine no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. L.Ruķe).
  • 3.vietu ieguva Justīne Liene Laumane no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. A.Bartušēvica).
  • Atzinības ieguva Anastasija Skribe no Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. L.Ruķe) un Hugo Grūbe no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (sk. Inese Boze).


Publicēšanas datums: 2019. gada 7. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt