A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Piena dzēriens Rasēns ar sporta izpriecu viesosies Cēsīs

Piena dzēriens Rasēns ar sporta izpriecu viesosies Cēsīs

Trešdien, 6.novembrī Rasēna Kustība par kustību ar aerobikas stundu viesosies Cēsīs, Cēsu 2.pamatskolā Gaujas ielā 45. Tās laikā bērni kopā ar horeogrāfiem un Rasēnu apgūs kustības un varēs tās likt lietā, filmējot video un piedaloties konkursā.

Food Union piena dzēriena zīmols Rasēns ar īpaši izstrādātu kustību kompleksu veicinās bērnu vēlmi nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Kampaņas Rasēna Kustība par kustību ietvaros izveidotā aerobikas skola uzrunās bērnus un viņu vecākus vēl nebijušā veidā, veidojot izpratni, ka kustība un sports ir izprieca.

Rasēna Kustība par kustību sekmēs bērnu prieku nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm jau pirmsskolas vecumā un sākumskolā, lai laikus novērstu tās sekas, kas redzamas vēlāk: mazkustība, palielināts svars, nepatika pret sporta stundām skolā, veselības problēmas. Aktualizējot terminu “sporta izprieca”, kopā ar profesionāliem mūziķiem un horeogrāfiem izveidota bērniem saistoša mūzika un kustību komplekss, ko viņi viegli varēs atkārtot mājās, skolā vai kopā ar draugiem.


Informāciju sagatavoja:
Linda Ļisicina,
Food Union sabiedrisko attiecību konsultante

Publicēšanas datums: 2013. gada 5. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt