A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Praktiskā nodarbība «DiscoveringISCOVERING YourOUR PassionASSION»

Praktiskā nodarbība «DiscoveringISCOVERING YourOUR PassionASSION»

Otrdien, 25. septembrī, plkst.15.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē praktisko nodarbību vieslekciju «Discovering Your passion» vadīs pieredzējusi personāla vadības speciāliste ar maģistra grādus Organizāciju vadības psiholoģijā Madalina Doinea no Rumānijas.

Nodarbības mērķis ir palīdzēt studentiem un vidusskolēniem definēt savu aizraušanos caur studijām, mācībām un nākotnes profesionālo karjeru.

Dalībnieki tiks iesaistīti interaktīvās un eksperimentālās aktivitātēs, kas palīdzēs veidot izpratni par to, kā veidot dzīvi, kurā realizēt savus sapņus un aizraušanos.

Nodarbības notiks angļu valodā un ilgs trīs stundas. T, tās noslēgumā katram dalībniekam tiks izveidota personīgā «ceļa karte», kas atgādinās viņam par paša definēto aizraušanos un zelta likumiem, kuriem sekot, lai piepildītu savu mērķi.
Nodarbība notiks angļu valodā.

Nodarbības notiks programmas «Pioneers into Practice» ietvaros. Tā, kas ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģijas institūta (EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas «Climate-KIC» atbalstīta izglītības un mobilitātes programma profesionāļiem, kurā apvienojas industrijas pārstāvji, mazie uzņēmumi, augstākās izglītības iestādes, zinātnes institūti, valstiskās un nevalstiskās institūcijas. Programmu Latvijā īsteno RTU, kas ir EIT biedres.

Nodarbība notiks angļu valodā.
Nodarbības laikā tiks fotografēts, uzņemtie attēlifotogrāfijas tiks izmantotasi RTU Cēsu filiāles publicitātes vajadzībām.


Papildu informācija:
Jānis Naglis,
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Tālr. 64119003 E-pasts: cesis@rtu.lv

Informāciju sagatavoja:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 29464622
E-pasts: Sandra.Salmina@rtu.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 21. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt