A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Publiskās runas konkurss DACVĢ

Publiskās runas konkurss DACVĢ

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 24.aprīlī jau 18. reizi organizēja publiskās runas konkursu svešvalodās “Latvija un latvieši”. Šī gada tēma: “Tehnoloģijas ir labs kalps, bet bīstams saimnieks”.

Konkursā piedalījās 19 dalībnieki no 6 Valsts ģimnāzijām: Āgenskalna, E.Glika Alūksnes, Valmieras, Daugavpils, Dobeles Valsts ģimnāzijas un DACVĢ.

Konkursā Grand Prix ieguva Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolniece Anete Beatrise Bukane. Bet 3.vietu angļu valodas konkursā izcīnīja Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 3.(t.i.,10.) klases skolnieks Aigars Mozumačs. Dalībnieku zināšanas un prasmes vērtēja neatkarīga žūrija.

Ilgus gadus rīkojot konkursu, ģimnāzijas pedagogi  arvien cenšamies parādīt, kas jauns radīts Cēsīs. Šogad viesiem bija iespēja iepazīties ar vienreizējiem piedāvājumiem, ko Cēsu iedzīvotājiem  dod jaunā prototipēšanas laboratorija “theLab Cesis”, ļaujot izmantot 3D printerus, 3D skeneri un citas jaunākās tehnoloģijas.

Koprades mājā “Skolas 6” bija iespēja iepazinās  ar dizaina laboratoriju, un skolotāji klausījās D.Trapencieres stāstījumu: “Kas ir Valsts #196?”.

Tālāk konkursa dalībniekus laipni uzņēma Latvijas Universitātes Cēsu filiāle.

Ar skanīgiem priekšnesumiem  konkursa dalībniekus un viņu pedagogus iepriecināja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi.

Par konkursa veiksmīgu norisi un atzinīgu  novērtējumu liels paldies  atbalstītājiem: LU Cēsu filiālei, RTU Cēsu filiālei, Koprades mājai “Skolas 6”, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolai, SIA “Beatus” tirdzniecības centram “SOLO”.

Publicēšanas datums: 2019. gada 29. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt