A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Rāmuļu pamatskolā viesi no Igaunijas un Islandes

Rāmuļu pamatskolā viesi no Igaunijas un Islandes

No 7. līdz 11. aprīlim Nordplus projekta ietvaros Rāmuļu pamaskolā viesojās Katrin Johannes, Kelli Prits no Igaunijas un Ólöf Kristín Sívertsen, Drifa Lind Gunnarsdóttir no Islandes.

Vizītes laikā viesi iepazinās ar Rāmuļu pamatskolas un bērnudārza darbu. Viņi iepazīstināja mūsu skolas skolotājus un darbiniekus ar projekta laikā veiktajām aktivitātēm savās izglītības iestādēs.

8. aprīlī Vaives tautas namā notika konference „Veidosim labāku nākotni, veicinot veselību un labklājību agrīnā vecumā”. Konferenci atklāja Rāmuļu pamatskolas deju kolektīvs „Madara” un ansamblis „Purenīte” (vadītājas Dzintra Ceple un Guna Dālmane), direktore Ija Brammane un Cēsu novada Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina. Konferencē uzstājās Ólöf Kristín Sívertsen (Skólar ehf. Izglītības un veselības direktore), kura stāstīja par Nordplus projektu Islandē. Ieva Lapsiņa (projekta koordinatore Latvijā) stāstīja, kā veicināt veselību un labklājību agrīnā vecumā un iepazīstināja ar veselību veicinošām aktivitātēm Rāmuļu pamatskolā. Zane Brente-Brantiņa (sabiedrības veselības speciāliste) informēja par veselības veicināšanas aktivitātēm pašvaldībā. Andžejs Reiters, personības izaugsmes treneris un bioenerģētikas speciālists, atklāja veselības formulu kā arī sniedza praktiskus padomus, kā justies labi ikdienā.

9. aprīlī viesi devās ekskursijā uz Cēsu Viduslaiku un Jauno pili kā arī apskatīja skaistākās vietas Cēsu apkārtnē.

10. aprīlī iepazinās ar  Cēsu 5. pirmsskolas izglītības iestādi un apskatījām skaistākās vietas Vidzemē.

Šodien viesi ar pozitīvām emocijām no Latvijas ir uzsākuši mājupceļu.

Informāciju sagatavoja:
Rāmuļu pamatskolas
Direktores vietniece izglītības jomā
Ieva Lapsiņa


Publicēšanas datums: 2013. gada 11. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt