A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Rāmuļu skolotāji iepazīst Lielbritānijas izglītības sistēmu

Rāmuļu skolotāji iepazīst Lielbritānijas izglītības sistēmu

No 3.februāra līdz 7.februārim Rāmuļu pamatskolas pedagoģes Inese Vītiņa un Ieva Lapsiņa piedalījās Erasmus+ projekta „European Child - Healthy Body, Clever Mind” mācību vizītē Londonā. 

Vizītes laikā tika apmeklēta privātā pirmskolas izglītības iestāde, sākumskola un universitāte. Universitātē tika gūta vērtīga informācija par Lielbritānijas izglītības sistēmu un jaunākajām mācību metodēm. Sākumskolā un pirmsskolā Rāmuļu skolotājas iepazinās ar veselīga dzīvesveida aktivitātēm mācību procesā un ikdienā, materiālo bāzi mācību stundu dažādošanai un kā nodrošināt individuālu pieeju katram bērnam.

Katra partnervalsts prezentēja pārstāvēto izglītības iestādi un projektā paveikto. Dažādo Eiropas valstu mācību vizītes dalībnieki iepazīstināja ar tradicionālajām spēlēm savā valstī. Īpašu interesi izraisīja latviešu tradicionālā rotaļa "Kas dārzā?".

Vizītes laikā tika apmeklēts vēstures un mākslas muzejs, kuros tika gūtas jaunas zināšanas. Mūsu skolas ceļojošie talismani devās uz Poliju, bet mūsu skolā ieradās Kipras ēzelītis un Slovēnijas veselīgais ābols. Vizītes noslēgumā tika izvirzīti turpmākie mērķi veiksmīgai projekta realizācijai.

Publicēšanas datums: 2015. gada 13. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt