A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Izglītība » Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis viesojas savā skolā

Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis viesojas savā skolā

18.martā Cēsu Valsts ģimnāzijā sirsnīgi sagaidīja RTU rektoru, kurš pirms 49 gadiem absolvēja šo skolu. Skolēni sveica rektoru ar interesantu priekšnesumu. Pasākumā piedalījās arī Cēsu novada priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs, kurš savā uzrunā aicināja jauniešus iegūt augstāko izglītību, lai nākotnē ar savām zināšanām varētu dot pienesumu mūsu Valsts izaugsmei.

Rektors dalījās atmiņās par aizvadīto laiku skolā, minēja, ka divreiz braucis uz fizikas olimpiādi Rīgā un divreiz nosolījies iestāties Rīgas Politehniskajā institūtā (tagadējā Rīgas Tehniskajā universitātē). Atcerējās savu klases audzinātāju un fizikas skolotāju Minčenoku, kurš pamudinājis viņu apgūt tehniskās zināšanas un devis daudz patstāvīgi pildāmu uzdevumu. Rektors informēja skolēnus par šobrīd aktuālākajām tendencēm tehnoloģiju attīstībā, uzsverot augstākās izglītības aktualitāti.

RTU Cēsu filiāles direktors Alvis Sokolovs pastāstīja par studiju iespējām un programmām Cēsīs. Klātesošajiem nodemonstrēja vairākus izgudrojumus, kuri tapuši RTU un ir ievērojami sasniegumi Latvijas un visas pasaules līmenī.

RTU Cēsu filiāles komanda aicina visus 5.aprīlī apmeklēt „Atvērto durvju dienu”. Plkst.13:00 iepazīšanās ar RTU Cēsu filiāles darbību, plkst.14:00 biznesa inkubatorā „Magnus” ikvienam būs iespēja piedalīties demonstrējumos un pašam izveidot ko interesantu.

Informāciju sagatavoja:
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Jānis Naglis

Publicēšanas datums: 2013. gada 19. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt